MediaZapowiedzi TV

„Odlotowy ogród” 4, nowy sezon od 17 czerwca na kanale TTV

„Odlotowy ogród” powraca na antenę TTV. A wraz z nim energetyczny, gotowy do działania Dominik Strzelec. Pasjonat ogrodów w nowej serii odwiedzi sześć niezwykłych rodzin, którym pomoże uporać się z ich przydomowym kawałkiem zieleni.

 

 

 

Odmieni nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny i zachwycający  ogród. Dominik wraz z ekipą będą pracować dzień i noc, by spełnić marzenia właścicieli i stworzyć „Odlotowy ogród”. W programie znajdą się też praktyczne porady i zaskakujące rozwiązania.

W tym sezonie  nie zabraknie też wzruszeń. Dzięki pomysłom  Dominika dzieci z domu dziecka zyskają piękne miejsce do rekreacji . Dzięki funkcjonalnie zaprojektowanej dla wózka inwalidzkiego przestrzeni ogrodu, chłopiec z porażeniem mózgowym będzie mógł spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę użytkownika.

Już od 17 czerwca w telewizji TTV

Ostatnie trzy miesiące przyniosły stacji średni udział na poziomie 2% w grupie komercyjnej (A16-49) oraz 2,2% w grupie kobiecej (W16-49). Wysokie udziały stacji dają jej 4 pozycję wśród kanałów DTT (bez B4).

Dane: NAM 02-04.2017, SHR5, A16-49, W16,49, W16-49 c50k+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *