MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

TVN7 zakończył pierwszy kwartał z bardzo korzystnymi wynikami

W komercyjnej grupie widzów kanał uzyskał 3,44% SHR jednocześnie odnotowując 4,5% wzrost względem 2016 roku. Kwiecień okazał się równie owocnym okresem – stacja osiągnęła udział na poziomie 3,7% SHR we wspomnianej grupie odbiorców. TVN7 radzi sobie dobrze także w atrakcyjnej dla reklamodawców grupie kobiecej z miast, zyskując SHR=4,1%.

 

 

Dobre wyniki kanału, to zasługa ramówki, która swą różnorodnością i mnogością nowych propozycji, od lat gromadzi przed telewizorem widzów. Jedną ze składowych sukcesu są serialowe nowości. Serial „LUCYFER”, emitowany na antenie od 5 marca przyciągnął średnio ok 140 tys.odbiorców, zyskując SHR na poziomie 4,7% w komercyjnej grupie widzów. Produkcja jest równie chętnie oglądana przez kobiety z miast – w tej grupie osiągnęła SHR=5,6%!

W kwietniu, równie atrakcyjne wyniki osiągnęła kolejna propozycja serialowa – „KOŚCI”. „Kości” to serial kryminalny opowiadający o współpracy utalentowanej pani antropolog z czarującym agentem FBI, którzy rozwiązują nietypowe zagadki kryminalne. Serial miał swoją premierę 6 kwietnia i od tego czasu przyciągnął przed telewizory średnio 116 tys. widzów i uzyskał SHR=2,4%!

DANE: NAM, SHR%, AMR; A16-49, W16-49 c50+; 05.03-30.04.2017, 01.01-30.04.2017; 01-03.2016 vs. 01-03.2017 r.

Po pierwszych sukcesach wiosennej ramówki TVN7 nie zwalnia tempa! Już pod koniec maja, swoją premierę będą miały dwa nowe seriale – „Masters of sex” oraz „Lista klientów”.
„MASTERS OF SEX” to amerykański serial obyczajowy oparty na prawdziwej historii pionierów badania ludzkiej seksualności – Virginii Johnson (Lizzy Caplan) oraz Williama Mastersa (Michael Sheen). Opublikowane przez Johnson i Mastersa badania zapoczątkowały rewolucję seksualną na świecie, a z nich samych uczyniły najistotniejszych naukowców w amerykańskiej popkulturze przełomu lat 50 i 60. Serial opowiada ich fascynującą historię jednocześnie inteligentnie bawiąc się z widzem. Produkcja ceniona i wychwalana nie tylko za ciekawą fabułę i genialną grę aktorską ale również za wspaniały klimat retro – piękne stroje, fryzury, meble i gadżety, a także muzyka z epoki wprawią w zachwyt odbiorców serialu.

Premiera na TVN7 już 22 maja o godzinie: 23:10!

Drugą wspomnianą nowością będzie serial opowiadający historię matki – Riley Parks (Jennifer Love Hewitt), która po rozstaniu z mężem ma spore kłopoty finansowe. Zdesperowana kobieta podejmuje pracę jako masażystka w spa, które jak się wkrótce okazuje, oferuje swoim klientom coś więcej niż usługi kosmetyczne. Parks otwiera się na nowe doświadczenia i zostaje prostytutką, lecz musi ukrywać swoje drugie życie przed rodziną. Sytuacja wymyka się spod kontroli w momencie, kiedy cała prawda wychodzi na jaw, a Riley musi wybierać między więzieniem, a ujawnieniem tytułowej „LISTY KLIENTÓW”.

Serial na antenie już od 22 maja o godzinie 22:10!

TVN7 nie poprzestaje na wiosennych premierach, planując na sezon letni kolejne propozycje! Już wkrótce widzowie będą mogli śledzić losy młodego technika-milionera z Doliny Krzemowej, który otwiera nietypowy szpital. Wraz z doświadczonym chirurgiem o kontrowersyjnej przeszłości wdrażają najnowsze odkrycia nauki i techniki w leczeniu rzadkich i nieuleczalnych chorób. To wszystko w serialu „CZYSTY GENIUSZ” od czerwca na antenie TVN7!

Drugą letnią propozycją będzie III sezon znanego serialu kryminalnego „THE FOLLOWING”. W tej części, główny bohater – agent FBI Ryan Hardy (Kevin Bacon), po schwytaniu mordercy i przywódcy sekty Joe Carolla, stara się rozpocząć nowe życie. Hardy powraca do pracy i zakochuje w pięknej pani doktor, jednak jego szczęście nie trwa długo… Na horyzoncie pojawiają się nowe zagrożenia, które rozdrapują stare rany z przeszłości. „The Following” w TVN7 w połowie czerwca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *