Internet & Gry - Reklama

Onet Kobieta rozwija akcję #JakPolka

W marcu ruszają trzy cykle redakcyjne w ramach akcji #JakPolka: #DumnaJakPolka, #PolkaCodzienna oraz #Polityczki.
 

 
– Polki są silne, mądre, dumne i piękne. Wiedzą, jak korzystać z życia i kierują się w nim swoim wewnętrznym głosem. Są wspaniałymi matkami, kochającymi żonami, ale też przedsiębiorczymi bizneswomen, odważnymi podróżniczkami, inspirującymi artystkami, niepokornymi polityczkamimówi Małgorzata Ohme, redaktor naczelna Onet Kobieta. – Jednak, czy na pewno odpowiednio korzystamy z tej wolności? Czym dzisiaj jest kobiecość, skoro tak bardzo zmieniła się rola kobiet na przestrzeni ostatnich lat? Jakie są współczesne Polki i co je na co dzień trapi? Na te, i inne ciekawe pytania, postaramy się odpowiedzieć już w marcu. Specjalnie dla wszystkich naszych czytelników, zespół Onet Kobieta przygotował wielką, jedyną taką w naszym kraju, akcję “Jak Polka” – zapowiada Małgorzata Ohme.
#DumnaJakPolka pojawi się już w marcu. W ramach cyklu przygotowano rozmowy z bohaterkami, które swoją codzienną pracą udowadniają, że odwaga, siła i determinacja, to cechy, którymi obdarzeni są nie tylko mężczyźni.
Kolejny cykl to #Polityczki, w którym redakcja Onet Kobieta przyjrzy się najważniejszym kobietom w Polsce – liderkom partii rządzących. Sprawdzi jak i czy reprezentują one nasze interesy, czy może raczej oczekiwania partyjnych kolegów. W ogniu pytań stanęły już Barbara Nowacka, Katarzyna Lubnauer i Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.
W marcu zostaną zaprezentowane także artykuły pod hasłem #PolkaCodzienna, które poruszą problemy, z którymi zmagają się kobiety w Polsce. Nierówne płace, dyskryminacja w przestrzeni publicznej, stereotypy dotyczące “słabszej płci”, walka o alimenty – to tylko przykłady tematów.

2 komentarze do “Onet Kobieta rozwija akcję #JakPolka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *