MediaPolecaneSieci kablowe

Otwarte Okno Planete+ w sieci Elsat

Przeżyj niezwykłą przygodę i odkryj więcej w Otwartym Oknie Planete+ w sieci Elsat.

 

 

 

Od 16.08.2016 r. wszyscy nasi Abonenci telewizji cyfrowej mogą bez dodatkowych opłat oglądać kanał Planete+ znajdujący się w Twojej telewizji pod numerem 355.

– 100 % DOKUMENTÓW

– 15 PREMIER W TYGODNIU

– STAŁE PASMA TEMATYCZNE

Planete+ to polski kanał dokumentalny. Dowiesz się w nim o rzeczach, o których do tej pory nawet nie słyszałeś. To kanał dla ludzi, którzy chcą być zaskakiwani i chcą odkrywać otaczający ich świat. Nie idzie na kompromisy. Prezentuje aktualne i intrygujące zagadnienia.

Przedstawia nowe oblicza historii i odkrywa inne strony popkultury. W każdym miesiącu stacja pokazuje dziesiątki godzin premierowych programów w jakości HD. W ramach wieczornych i popołudniowych pasm widzowie mogą zobaczyć:  współczesną i dalszą historię, świat nowoczesnych odkryć naukowych i technicznych, szokujące fakty o świecie, nieznaną stronę seksu, dziką naturę, której nie zobaczysz gdzie indziej, biografie ludzi, którzy zmienili świat, historie osób, którzy nie potrafią żyć bez adrenaliny, a także zdumiewające i wciągające serie dokumentalne.

Uzupełnieniem anteny jest serwis internetowy. Witryna www.planeteplus.pl znajdują się m.in: aktualny program kanału, obszerne artykuły, konkursy i forum dla internautów. Stacja obecna jest także w serwisie Facebook. Pod adresem www.facebook.com/planeteplus można znaleźć informacje o bieżących premierach i wydarzeniach antenowych, dyskusje na tematy społeczne, a także szereg konkursów i głosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *