MediaZapowiedzi TV

Październikowe nowości na FOX i FOX Comedy

W październiku na widzów kanałów FOX i FOX Comedy, już od pierwszych dni miesiąca, czekać będą nowości. Pierwszą z nich jest serialowy ulubieniec – „The Walking Dead”, który pojawi się z ostatnimi ośmioma odcinkami finałowego sezonu. Dla fanów produkcji o świecie finansów, spisków i afer przygotowano drugą serię „Diabelskiej gry”. Z kolei na FOX Comedy premierowo ukażą się kolejne odcinki drugiego sezonu przygód „kosmicznego” lekarza z „Resident Alien”. To jeszcze nie koniec atrakcji na początek jesieni. Kanał FOX zadba także o filmową rozrywkę na czwartkowe wieczory, które będzie można spędzić w towarzystwie Toma Cruise’a i jego kaskaderskich wyczynów w czterech częściach „Mission: Impossible”. Natomiast Halloweenowy wieczór z domieszką grozy rozpocznie się na FOX Comedy 31 października. Aby uniknąć psikusa, warto zapisać w kalendarzu i pamiętać o cukierkach dla najmłodszych!

 

 

 

The Walking Dead, sezon 11C
(8 odcinków po 1 h)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 3 października O GODZINIE 22:00
Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00 i niedziele o 3:30

Nadszedł czas na premierę wyczekiwanej przez tysiące fanów, finałowej części jedenastego sezonu serialu The Walking Dead. To w niej Daryl, Maggie i pozostali bohaterowie stoczą walkę na trudnej misji z Neganem i zmierzą się z tajemniczymi Żniwiarzami. Tymczasem grupa Eugene’a będzie zmuszona przystosować się do Wspólnoty, żeby uzyskać pomoc dla Aleksandrii.

Jak zakończą się losy bohaterów i kto wygra zaciekłą walkę? Odpowiedź już 3 października o godzinie 22:00 na kanale FOX. Z kolei dla tych, którzy nie mogą się doczekać premierowego odcinka, FOX przygotował dodatkowy seans – w niedziele w nocy o godzinie 3:30, tuż po światowej premierze.

Diabelska gra, sezon 2
(8 odcinków po 1 h)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 3 października O GODZINIE 23:00
Kolejne odcinki w poniedziałki o 23:00
POWTÓRKI: sobotnie wieczory

„Diabelska gra” to serial pokazujący wyrafinowany, elitarny świat globalnych finansów. Przedstawia losy charyzmatycznego i bezdusznego tradera Massimo Ruggero (Alessandro Borghi), który po serii oszałamiających sukcesów wyczekuje awansu do wielkiej ligi w Banku NYL. Jednak kiedy wybucha skandal z udziałem jego byłej żony, Dyrektor Generalny i mentor Massimo – Dominic Morgan (Patrick Dempsey) stawia na jego zaciekłego rywala. Sytuacja się pogarsza, kiedy wybrany konkurent nagle umiera, a Massimo zostaje uznany za głównego podejrzanego. Aby oczyścić swoje imię, staje do walki i podejmuje współpracuje z Sofią (Laia Costa), hakerką-dziennikarką strony internetowej poświęconej informowaniu o nieprawidłowościach. Odkrywa tam, że wpadł w pułapkę i został wrzucony w rozległą grę polityczną, leżącą u podstaw ukrytej, globalnej wojny finansowej. W obliczu całej sytuacji musi podjąć decyzję: dołączyć do „diabłów”, które rządzą losem z ukrycia, albo pozbawić ich władzy.

Odcinki drugiego sezonu na kanale FOX będą dostępne od 3 października w poniedziałki o 23:00.

Czwartkowe wieczory na kanale FOX widzowie spędzą w towarzystwie Toma Cruise’a oraz czterech części filmu „Mission: Impossible”.  Maraton filmów sensacyjnych rozpocznie się 6 października i będzie trwał przez 4 kolejne czwartki, o godzinie 22:10

Mission: Impossible 6 października

Mission: Impossible III 13 października

Mission: Impossible – Ghost Protocol 20 października

Mission: Impossible – Rogue Nation 27 października

 

 

Resident Alien, sezon 2B
(16 odcinków po 0,5h)
PREMIERA: SOBOTA 8 października o godzinie 19:00
Kolejne odcinki w soboty o 19:00
POWTÓRKI: niedziele od 9:00

Już na początku października pojawi się kontynuacja drugiego sezonu serialu „Resident Alien”. Tym samym widzowie poznają kolejne przygody „kosmicznego” lekarza, który próbuje odnaleźć się wśród ludzi na Ziemi.

Czy ułoży sobie tutaj życie, a może będzie zmuszony wrócić na swoją planetę? Zagadka rozwiąże się już 8 października o 19:00 na kanale FOX Comedy.

Strrrrrrraszny tydzień!

Ostatni dzień października to święto znane i lubiane. Mowa o Halloween. To wieczór, kiedy strach wkrada się przez ekrany, w wielu domach pojawiają się pajęczyny i wydrążone dynie, a dzieciaki biegają przebrane za szkielety.

Właśnie taki klimat będzie można poczuć na FOX Comedy. Od 31 października do 4 listopada, codziennie o 21:00 filmy zapewniające niezłą zabawę i dreszczyk emocji: Straszny film (1,2,3) Jackass świry w akcji, R.I.P.D. Agenci z zaświatów

Straszny film 1,2,3

Jackass świry w akcji

R.I.P.D. Agenci z zaświatów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *