Prasa - Ksiązka

Październikowe „Wysokie Obcasy Extra” o atutach życia w pojedynkę

W czwartek, 14 września 2023 r. ukażą się październikowe „Wysokie Obcasy Extra”. Bohaterką okładki będzie polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna Helena Englert. Tematem wydania będzie życie w pojedynkę, czyli życie samodzielne – ale nie samotne – o którym opowiedzą bohaterki i bohaterowie numeru. Wraz z wydaniem „Wysokich Obcasów Extra” czytelniczki i czytelnicy otrzymają prezent.

 

O karierze, łatwiejszym starcie i pozytywach życia w pojedynkę z Heleną Englert rozmawia w najnowszych „Wysokich Obcasach Extra” Maja Staniszewska. W tekście Agnieszki Urazińskiej znajdzie się perspektywa Martyny Wojciechowskiej na oczekiwania społeczeństwa wobec życia osobistego kobiet. Męski punkt widzenia na ten temat zostanie przedstawiony przez nauczyciela i ultramaratończyka – Marcina Józefaciuka.

O samotności z wyboru rozmawia Monika Redzisz z profesorem socjologii Tomaszem Szlendakiem. Nie zabraknie też rozmów z kobietami, którym rozwód przyniósł początek nowego i spełnionego życia.

W części „Twarze” znana z hitowych produkcji „Forrest Gump” czy „Dziewczyna z Tatuażem” aktorka Robin Wright rozmawia z Kubą Armatą o działalności aktywistycznej na rzecz kobiet z Konga, postępie sztucznej inteligencji i jej obecności w kinie, a także współpracy z Agnieszką Holland na planie serialu “House of Cards”.

Ponadto w wydaniu znajdzie się rozmowa Natalii Fabisiak z Kasią Kucewicz o chudnięciu w zgodzie ze swoim ciałem –z miłości do siebie, a także felieton Carrie z Mokotowa o nowym typie „randek inflacyjnych” oraz Doroty Szelągowskiej o surowej ocenie kobiet przez pryzmat tatuaży.

Październikowe wydanie “Wysokich Obcasów Extra” będzie można zakupić wraz z prezentem: książką lub parą wzorzystych skarpetek na chłodniejsze jesienne dni.

Nowe „Wysokie Obcasy Extra” pojawią się w punktach sprzedaży prasy w czwartek 14 września br. Prenumeratę miesięcznika oraz bieżący numer z bezpłatną dostawą pod wskazany adres można zamawiać na stronie Prenumerata24.pl, zaś pojedyncze wydania m.in. na Kulturalnysklep.pl, a w formie cyfrowej – na Publio.pl. Artykuły z wydania są dostępne dla prenumeratorów Wyborcza.pl (Pakiet Premium) – w serwisie Wysokieobcasy.pl i w aplikacji mobilnej Wyborcza. 

foto. AGORA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *