MediaTVPZapowiedzi TV

Pierwsza randka TVP2 – Magic Mike i dziewczyna lubiąca silne doznania

Daria jest zdecydowaną i zadbaną kobietą, matką dorastającej córki. Na randkę z nią przychodzi Irek – przystojny, czterdziestoletni hydraulik.

Szybki kosz z klasą

Daria jest zdecydowaną i zadbaną kobietą, matką dorastającej córki. Na randkę z nią przychodzi Irek – przystojny, czterdziestoletni hydraulik. Z oczekiwań względem kobiet, jakie deklaruje Irek wynika, że Daria jest świetną kandydatką na jego partnerkę. Nawet restauracyjne ciasteczka z wróżbami wieszczą im namiętną przyszłość. Niestety ośmielony swoją wróżbą Irek postanawia dowiedzieć się co jego rozmówczyni myśli o nim i… szybko otrzymuje od Darii kosza. Ona swoją decyzję  argumentuje jasno: „Szukam kogoś innego”. Irek przyjmuje to z godnością i płaci za kolację. Kobieta nieco się temu opiera. Irek kwituje to jednak żartem: „Bo więcej Cię nie zaproszę”. Ta randka, chociaż krótka i zakończona niepowodzeniem, zostanie zapamiętana przez widzów, jako jedna z tych odbytych z klasą i z szacunkiem dla drugiej strony.

Sympatyczny fotograf pozna panią…

Na takich mężczyzn jak Jarosław mówi się „dusza człowiek”. Jest go wszędzie pełno i ma wiele pasji. Najważniejszymi są fotografia i muzyka country. Jest rozwodnikiem i od momentu rozstania z żoną nie był w stałym związku. Na spotkanie z nim przychodzi Iwona, matka trójki dzieci. Od dziesięciu lat jest sama. Ze względu na niepełnosprawność, przez wiele lat czuła się naznaczona. Szuka partnera, który będzie ojcem dla jej dzieci i który zaakceptuje jej niedoskonałości. Jarosław traktuje ją jak prawdziwy gentelman, sam ma ośmioletniego synka, który jest chory, dlatego też nie ma uprzedzeń w stosunku do swojej partnerki. Ta randka jest jedną z najgorętszych w tym odcinku – Jarosław kradnie Iwonie buziaka i zaprasza ją na spacer pod gwiazdami.

Tam, gdzie spotyka się rzeczywistość i poezja

Andrzej jest mężczyzną bez zobowiązań. Jego wrażliwość może podkreślać fakt, że studiuje pielęgniarstwo i pisze wiersze. Jak sam mówi, szuka kobiety która pasowałaby do niego energetycznie. Na randkę z nim dociera Katarzyna – matka dwóch nastoletnich córek, od czternastu lat singielka. Andrzej prowadzi z nią niezobowiązującą rozmowę, wygłasza odę do Fiata 125p – jest bowiem wielkim fanem tego modelu samochodów. Jednak już niemal na początku widać, że nie jest on mężczyzną, którego poszukuje Katarzyna. Na pytanie po randce, jak odbiera swojego towarzysza i jak ją podczas randki traktował, odpowiada z ironią: „On mnie traktował jakoś?”. Po spotkaniu oboje idą w swoją stronę.

Magic Mike i dziewczyna lubiąca silne doznania

Marcin jest typem zdobywcy. Od roku jest sam i szuka parterki z uwodzicielskim spojrzeniem. Na jego drodze stanęła Joanna – piękna i zadbana adeptka szkoły wizażu. Od samego początku to spotkanie należało do udanych, para świetnie się dogadywała, pomimo faktu, że Marcina bardziej interesuje taniec i romantyczne spotkania przy świecach, a Joannę – wnuczkę myśliwego, adrenalina i silne doznania.  Po pewnym czasie Marcin postanawia uwieść swoją partnerkę zmysłowym tańcem, który nieco rozgrzał jej myśli, ale też nieco zawstydził. Po odbytej randce skwitowała jego zachowanie: „Trochę bajerant, ale ze smakiem”. Para wyszła zadowolona ze spotkania. Już czekamy na ich kolejną randkę!

Więcej o programie „Pierwsza randka”:

Program „Pierwsza randka” zrealizowany został w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

Emisja: czwartek, godz. 20:40. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *