Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Plecak za doładowanie!

Plecak za doładowanie? Tak, to możliwe i to już od dziś w najnowszej promocji Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. By z niej skorzystać i otrzymać kod promocyjny uprawniający do odbioru plecaka Semi Line wystarczy tylko wysyłać na numer 80019 bezpłatnego SMS-a o treści PLECAK, a następnie za pośrednictwem kanału internetowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.
 
„Plecak za doładowanie” to nowa promocja dla klientów wszystkich rodzajów usług na kartę oraz mix w sieci Plus, a jej mechanizm jest bardzo prosty:

 • pierwszym krokiem jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści PLECAK na numer 80019,
 • następnie trzeba doładować online swoje konto za minimum 50 zł,
 • w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny.

Aby odebrać nagrodę należy wejść na stronę www.plecakzadoladowanie.pl  i wybrać plecak, a po przekierowaniu do sklepu Internetowego Semi Line, dokonać jego zakupu poprzez podanie kodu promocyjny (koszty przesyłki nie podlegają promocji).
Zasilenie konta za minimum 50 zł należy dokonać na www.doladuj.plus.pl  www.doladujplushbezlimitu.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.plwww.facebook.com/pluswww.bm.plwww.doladowania.plwww.doladowania.payu.plwww.agadka24.plwww.tutajdoladuj.plwww.mpay.pl lub poprzez jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.
Promocja „Plecak za doładowanie” trwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego plecaka. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 października 2017 r.
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji oraz na www.plecakzadoladowanie.pl

5 komentarzy do “Plecak za doładowanie!

 • NO to Plus znalazł fajny sposób na aktywowanie klientów kartowych. Plecaczek niczego sobie, a wydatek na doładowanie nie jest wydatkiem dodatkowym, tylko normalnym. W efekcie, fajny bonus można dostać.

  Odpowiedz
 • Kartowicze to się mają w Plusie dobrze… Co chwile jakaś promocja 🙂 Albo bonus do doładowania, albo jakiś gadżet 😉 Super sprawa!

  Odpowiedz
  • Nie tylko kartowicze, bo Plus Mix też to dotyczy. A plecaki fajne, dobrze, że są różne wersje kolorystyczne do wyboru!

   Odpowiedz
 • Plecak wygląda dość solidnie i przyda się z pewnością, a w dodatku za free, bo i tak miałem doładować kartę. Plus wraca do fajnych promocji.

  Odpowiedz
 • Korzystałem z usług wielu operatorów i muszę przyznać plusowi, że jeśli chodzi o ilość i jakość promocji do górują nad całą konkurencją 😉 Oby tak dalej! Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *