Sport w TV

Podwójne uderzenie Kickboxing Talents. Dwie gale z Groningen w Fightklubie

W sobotę 3 czerwca podwójna dawka wrażeń dla fanów kopanych sportów walki! Tego dnia w Groningen aż dwie gale Kickboxing Talents. Czternaście walk i cztery godziny transmisji. Na żywo od 18.30 wyłącznie w Fightklubie.

Po ostatniej gali w słowackiej Żylinie federacja Enfusion wraca ze swoim sztandarowym formatem do swojego matecznika, do Holandii. I to wraca w wielkim stylu, w jeden weekend, jednego dnia, planuje bowiem zorganizować dwie gale spod znaku Kickboxing Talents. Będą to widowiska oznaczone numerami 33 i 34. Zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego show, odbędzie się po siedem pojedynków. Wszystkie rozegrane zostaną na dystansie trzech rund po trzy minuty.

Kickboxing Talents 33 (transmisja w Fightklubie od godz. 18.30) rozpoczną pojedynki z turnieju w wadze do 63 kilogramów. W półfinałach rywalizować będą Mourad El Kadi z Maroka, Egipcjanin Amier Abdulahad, Dwayne Panka z Holandii oraz AngolczykManinho Kiesekelly. Zwycięzcy dwóch walk półfinałowych zmierzą się ze sobą w wielkim finale planowanym około godz. 20.00. Dodatkową walką w tej kategorii wagowej jest starcie Guya Munstera z Indonezji z Rosjaninem Arturem Neyezhko.

Oprócz pojedynków turniejowych w pierwszej części wieczoru w Groningen zaplanowano też trzy inne bardzo ciekawie zapowiadające się walki. W kategorii do 72,5 kg o wygraną powalczą Surinamczyk Marcelino Kemna z Florianem Schoppem z Hondurasu, w wadze do 60 kg rękawice skrzyżują Thibaut Velentin (Francja) z Matthewem Daalmanem (Holandia), a wisienką na torcie będzie kobieca konfrontacja dwóch miejscowych fighterek w wadze do 63 kg, Sarel de Jong i Sadie Siem.

Godzinę po zakończeniu pierwszej tego dnia gali planowane jest rozpoczęcie kolejnego show (na żywo w Fightklubie od 21.30). W nim na początek holenderski pojedynek w wadze do 95 kg: Martin Reemeijer vs Jeroen de Groot. W konfrontacji numer dwazobaczymy w ringu Donovana Wisse’a i Erwina van de Belda (80 kg), a następnie w wadze ciężkiej Marokańczyka Amine’a Momine’a i Holendra Marka Bourtiego. Kolejne starcia to również bój wagi ciężkiej: Martin Terpstra (Holandia) vs Kamran Aminzade (Iran) oraz walka w wadze do 80 kg pomiędzy Serbem Robinem Ciricem i kolejnym Holendrem w karcie, Ayoubem Allachem.

Wreszcie na zakończenie wieczoru konfrontacja dwóch znakomitych fighterów w wadze do 63 kg: Pascal Koster (Holandia) vs Jeton Bajra Niemcy) oraz w wadze do 75 kg: Armen Hovhannisyan (Armenia) vs Nordin van Roosmalen (Holandia).

Dwie gale Kickboxing Talents z Groningen w sobotę 3 czerwca na żywo wyłącznie w Fightklubie.

Początek transmisji o godz. 18.30 i 21.30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *