MediaSieci kabloweWAŻNE

Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD oraz Polsat Viasat Nature w otwartym oknie w Multimedia Polska

Od 9 maja do 8 czerwca abonenci platformy Multimedia Polska mają dostęp do trzech kanałów z oferty Viasat World w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat.

Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 82. Widzowie znajdą tam między innymi pasmo wędkarskie, które emitowane jest w każdy poniedziałek o 22.00. Można w nim obejrzeć program Taaaki karp!, w którym miłośnik karpi, Ali Hamidi, wraz z dwoma przyjaciółmi wyrusza na wielką wędkarską przygodę w poszukiwaniu największych, najbardziej tajemniczych i najciekawszych gatunków karpi.

Polsat Viasat History HD to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat – przywraca historię do życia. Abonenci Multimedia Polska znajdą kanał na pozycji 80. Na antenie Polsat Viasat History HD można obejrzeć maraton z okazji stulecia urodzin Kennedy’ego. W maju premierę ma także program Dubrownik: Republika Raguzy. Ukazuje on dzieje Republiki Raguzy, miasta znanego dziś jako Dubrownik. To piękne, historyczne miasto na dalmatyńskim wybrzeżu znane jest na całym świecie. Okazuje się jednak, że większość z nas nie wie prawie nic o jego niezwykłej historii.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 81. Na antenie Paul O’Grady zaprezentuje osiem nowych odcinków swojego znakomitego programu Paul O’Grady: z miłości do psów. W tej serii zobaczymy kolejne poruszające, psie historie: na ekranie pojawią się nowe rasy, a Paul stanie przed zupełnie nowymi i jak zwykle emocjonującymi wyzwaniami.

Multimedia Polska wraz z Viasat World przygotowali również konkurs dla abonentów, w którym główną wygraną będzie Playstation 4. Szczegóły na stronie operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *