Polecane

Znamy logotypy TV6 HD, Super Polsatu HD i Polsatu Romans HD

Już niebawem kanały TV6, Super Polsat oraz Polsat Romans zostaną zastąpione wersjami HD, na obecna chwilę nie udało się portalowi SATinfo24.pl ustalić konkretnej daty zamiany. Z nieoficjalnych informacji ma to nastąpic w maju br. 

 

 

 

 

Polsat Romans to kanał, który powstał z myślą o kobietach i specjalnie dla nich.

Wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom widzów, oferując intrygujące propozycje na cały dzień. Codziennie o 21:00  emitowane są najpiękniejsze historie kina światowego od klasycznych evergreen’ów przez ukochane komedie romantyczne po najnowsze premiery kina światowego.

Ponadto w repertuarze kanału znajdą się znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne, które zaskarbiły sobie już sympatię widzów, takie jak  Hotel 52, Pierwsza miłość, Gotowe na wszystko czy Przyjaciółki. Polsat Romans to wielkie namiętności, dobry humor, optymizm i odprężenie, wszystko to co powinno towarzyszyć kobiecie każdego dnia.

Super Polsat oferuje widzom bogatą ofertę filmową, m.in. klasyki polskiego kina powojennego z napisami dla niesłyszących. Z rozrywki w ramówce stacji pojawią się takie programy jak: „Dancing with The Stars Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash”.

Super Polsat są też emitował seriale. Widzowie będą mogli zobaczyć takie serialowe produkcje jak „Przyjaciółki”, „Hotel 52” czy „Szpilki na Giewoncie”.
W ofercie stacji jest też sport na żywo i informacje nadawane z językiem migowym m.in. w ramach codziennej powtórki o godz. 6:00 „Wydarzeń 22:00” nadawanych na kanale Polsat News poprzedniego dnia.

Szóstka (TV6) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Szóstka notuje systematyczny przyrost udziałów w rynku od początku nadawania w 2012 roku, a jej średni wynik od tego czasu do chwili obecnej zwiększył się ponad siedmiokrotnie.

3 komentarze do “Znamy logotypy TV6 HD, Super Polsatu HD i Polsatu Romans HD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *