MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Poznajcie uczestników drugiej edycji "Domu Marzeń"

Wygrana w tym programie to jedna z najwyższych w historii telewizji, a jest nią dom o wartości 2,5 mln złotych!

Dom wybudowany będzie na terenie osiedla “Wilanówka” w warszawskim Wilanowie. Dom Marzeń ponownie poprowadzi Ula Chincz, a kierownikiem budowy będzie niezastąpionyWiesław Skiba. Budowę nadzorował będzie również znany z poprzedniej edycji architektHernan Gomez.

Dziesięć nowych par pojawiło się już na placu budowy. Wspólnie będą budować swój wymarzony dom. Zasady programu nie są łatwe, ponieważ w drodze eliminacji, w każdym tygodniu odpadać będzie jedna z par. Po trzech miesiącach spędzonych na placu budowy w wielkim finale zostaną tylko dwie pary! O tym kto zamieszka w domu marzeń zadecydują widzowie.

Oto lista uczestników, którzy w najbliższe lato zawalczą o tę niezwykłą nagrodę:

Agnieszka i Tomek Jagielscy

Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem. Mają dwoje dzieci: Natalię i Karola. Pochodzą z małej miejscowości, gdzie mieszkają w starej szkole z trzema rodzinami. Agnieszka pracuje jako kontroler jakości w lakierni przemysłowej, Tomek jest elektrykiem i prowadzi własną firmę. Ich celem jest własny dom: duży, rodzinny, otwarty na przyjmowanie licznych znajomych.

Joanna Wojdan i Zbyszek Hryń

Zbyszek jest Inżynierem Elektroniki i Telekomunikacji, Joanna kosmetyczką i wizażystką. Mieszkają w Szczecinie. Tworzą kolorowy, gorący związek, który rozpoczął się w Internecie. Ich marzeniem jest wygrać dom, który będzie furtką do dalszego rozwoju zawodowego i pozytywną zmianą w życiu. Liczą na dobrą zabawę oraz uczciwe współzawodnictwo.

Michał i Gosia Mularczyk

Mieszkają w Przemyślu, gdzie wychowują dwuletnią córkę. Michał jest doradcą techniczno-handlowym, udzielającym się również społecznie organizując osiedlowe festyny. Monika obecnie zajmuje się domem. Udział w programie jest dla nich szansą na zmianę życia.

Joanna i Cezar Rąpała

Joanna pochodzi ze Śląska, Cezary spod Tarnowa. Ich wspólną przestrzenią okazała się Warszawa, tu chcieliby stworzyć swój pierwszy prawdziwy dom. Joanna pracuje w administracji publicznej, Czarek służy w jednostce rakietowej obrony powietrznej. Udział w programie jest dla nich zarówno szansą na spełnienie marzenia jak i okazją do zmierzenia się z własnymi słabościami.

Sylwia Krajewska-Wilczak i Karol Wilczak

Ich pasją jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Ona jest dietetyczką i opiekuje się starszymi ludźmi, on pracuje jako pielęgniarz oraz ratownik. Zgłosili się do programu, aby oderwać się od szarej rzeczywistości i obowiązków dnia codziennego. Nastawieni są na zdobycie umiejętności oraz doświadczenia przy budowie i pracach wykończeniowych.

Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin

Pochodzą z Wołomina, dużo czasu spędzają ze zwierzętami, a zawdzięczają to pracy Maćka w sklepie zoologicznym. Klaudia jest absolwentką prawa, pracuje jako asystentka radcy prawnego. Wygrana w programie może zmienić ich życie – w przyszłym roku planują ślub i chcieliby mieszkać we własnym domu.

Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek

Poznali się dwa lata temu w Łodzi. Dla Marty Damian porzucił Warszawę. Jego pasją jest motoryzacja i majsterkowanie. Marta natomiast udziela się wolontaryjnie, opiekuje się dziećmi i jeździ w najbardziej niebezpieczne rejony świata. Pomimo dzielącej ich dziesięcioletniej różnicy wieku marzą o stworzeniu dużej, szczęśliwej rodzinny. Zgłosili się do programu, żeby ciężko zapracować na zrealizowanie marzenia o ciepłych czterech kątach.

Monika Wajgert i Dawid Stefanowski

Ostatni rok spędzili w Australii. Przez całe życie podróżują i do tej pory nie odnaleźli swojego miejsca. Wygrana w programie może być dla nich szansą na zapuszczenie korzeni. Ich życiowym motywem przewodnim jest brak jakiegokolwiek planu, wiec na plac budowy przyjeżdżają również bez żadnej strategii.

Natalia Szczecina i Wojtek Skrzydłowski

Natalia studiuje edukację dorosłych. Wojtek pracuje w branży, która łączy się z jego motoryzacyjną pasją. Pomimo sześcioletniej znajomości, do tej pory mieszkają oddzielnie w pobliskich miasteczkach pod Wrocławiem. Ich strategią na wygraną jest szczerość i otwartość na współpracę.

Sylwia i Mirek Madeja

Mirek jest emerytowanym górnikiem-ratownikiem, Sylwia pracuje w laboratorium medycznym. Mieszkają w Rybniku, mają dwoje dzieci. Od dwudziestu lat żyją w domu u teściów i chcieliby wreszcie to zmienić. Ich pasją jest pielęgnowanie ogródka oraz gotowanie śląskich specjałów. Są przyzwyczajeni do ciężkiej pracy i nie boją się wyzwań czekających przy pracy na budowie. Twierdzą, że ich celem jest wzniesienie domu, a nie jego wygranie. Udział w programie traktują jak odpoczynek od codziennych trosk.

Pierwszy odcinek 2. edycji już w środę, 14 czerwca o godz. 20:55 w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *