Prasa - Ksiązka

"Pozwól Zosi być Samosią" – nowe wydanie magazynu "Psychologia dla rodziców"

Jak wychowywać dziecko w rodzinie patchworkowej, jak nauczyć je samodzielności, w jaki sposób rozmawiać z nim o pieniądzach i rozwiązać kwestię kieszonkowego – o tym wszystkim można przeczytać w kolejnym specjalnym wydaniu magazynu “Wysokie Obcasy” – “Psychologia dla rodziców”. Nowy numer pisma z hasłem “Pozwól Zosi być Samosią” jest dostępny w sprzedaży od czwartku, 24 maja br.
 

 
„Pozwól Zosi być Samosią” – kolejne specjalne wydanie magazynu „Wysokie Obcasy” powstało z myślą o rodzicach, którzy zadają sobie pytania o to, jak najlepiej wychować dziecko i mieć z nim dobrą relację. W artykułach, reportażach i wywiadach ze specjalistami znajdą oni wiele wskazówek i praktycznych porad.
W magazynie można przeczytać m.in. o tym, jak wychowywać dzieci w rodzinie patchworkowej, jak nauczyć dziecko samodzielności, a także, w jaki sposób rozmawiać z nim o seksie i pornografii.
Psycholog i ekonomistka Katarzyna Sekścińska tłumaczy, jak rozmawiać z dzieckiem o pieniądzach i rozwiązać kwestię kieszonkowego, a psycholog dr Magdalena Śniegulska podpowiada, w jaki sposób pomóc dziecku przetrwać rozstanie rodziców.
Wydanie specjalne magazynu „Wysokie Obcasy” w objętości 124 stron jest dostępne w punktach sprzedaży prasy od 24 maja br. w cenie 13,99 zł.
Wspiera je autopromocja; kreacje przygotował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *