Technologia - Promocje

Prace nad lustrzanką cyfrową Nikon D850 (wideo)

Firma Nikon z przyjemnością informuje o postępie prac nad kolejnym flagowym produktem wśród pełnoklatkowych, szybkich lustrzanek cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, którego rezultatem jest zbliżająca się premiera niecierpliwie oczekiwanego modelu Nikon D850.
 

 

Lustrzanka D850 będzie doskonałym narzędziem dla wszystkich tych, dla których wyjątkowa jakość zdjęć jest równie ważna jak uniwersalność – dla próbujących swoich sił w fotografii zawodowej i profesjonalnych fotografów oraz hobbystów fotografujących krajobrazy, zawody sportowe, pokazy mody i śluby, a także dla twórców materiałów multimedialnych.

Model D850 to następca modelu D810, który cieszył się wysokim uznaniem za niezwykłą ostrość i przejrzystość renderowanego obrazu oraz bogactwo tonów. Ta nowa zaawansowana lustrzanka cyfrowa formatu FX została skonstruowana w oparciu o szereg nowych technologii, funkcji i udoskonaleń obsługi, które są bezpośrednim wynikiem gromadzonych przez lata opinii użytkowników o najwyższych oczekiwaniach wobec swojego sprzętu fotograficznego.

Możliwości lustrzanki D850 zaskoczą rzeszę fotografów szukających wysokiej rozdzielczości i szybkości na poziomie, który może zaoferować tylko tej klasy korpus marki Nikon uzupełniony o obiektywy NIKKOR.

*Informacje dotyczące premiery tego produktu zostaną podane w późniejszym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *