Technologia - Promocje

Telewizory 4K HDR Sony XE70 już w sprzedaży

Firma Sony rozpoczęła sprzedaż telewizorów z serii XE70. Modele są wyposażone w technologie Sony, skupiające się wokół jakości obrazu oraz dźwięku.

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Seria XE70 to przede wszystkim technologia 4K X-Reality PRO, której zadaniem jest pokazanie obrazu 4K HDR (High Dynamic Range) w najlepszej możliwej szczegółowości. Połączenie rozdzielczości 4K z systemem Motionflow XR, zapewnia płynność i ostrość obrazu, dzięki której widzowie oglądający sport czy kino akcji, będą mogli cieszyć się dynamiką w najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatkami oryginalnego materiału, które zapobiegają rozmyciu obrazu oraz nadają mu prawdziwie kinowego wyglądu.
Nowe telewizory to nie tylko bardzo dobry obraz, ale również czysty dźwięk. Tryb ClearAudio+ odpowiada za realistyczne, przestrzenne brzmienie, niezależnie od źródła nagrania. Natomiast System Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) rekonstruuje częstotliwości utracone w wyniku wysokiej kompresji plików, wydobywając z nich naturalną i czystą barwę.
BRAVIA XE70 to uniwersalna seria telewizorów 4K Ultra HD marki Sony, wyposażona w doskonały, najnowszy standard obrazu HDR ze świetną, naturalną jakością barw i odcieni. Błyskawiczny dostęp do Internetu umożliwia swobodne przeniesienie użytkowników w świat rozrywki, podczas gdy klasyczne, eleganckie wzornictwo cieszy wzrok niezależnie od ustawienia telewizora komentuje Trainer Specialist Sony Europe,Jacek Wawrzonkowski.
Telewizory 4K HDR Sony XE70 z ekranami w rozmiarach 108 cm (43”), 123 cm (49”), 139 cm (55”) i 164 cm (65”) dostępne są już w salonach Sony Centre oraz największych sieciach sklepów z elektroniką użytkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *