Kultura, muzyka, kino, moda

Premiera kinowa filmu „Kobieta sukcesu” dystrybuowanego przez NEXT FILM (wideo)

Już od czwartku, 8 marca, na ekranach kin w całej Polsce pojawi się niebanalna komedia romantyczna „Kobieta sukcesu”. W rolach głównych widzowie będą mogli podziwiać gwiazdy młodego pokolenia: Agnieszkę Więdłochę, Julię Wieniawę, Bartosza Gelnera i Mikołaja Roznerskiego. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.
 

 
„Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna. Jej główną bohaterką jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania pojawia się uosabiająca chaos młodsza siostra. W życie głównej bohaterki – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość?
 
https://youtu.be/4f_xnB5a7Cs
 

Na ekranie, obok występującej w tytułowej roli Agnieszki Więdłochy, widzowie zobaczą również Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz gościnnie – w zupełnie nietypowej odsłonie – Tomasz Oświeciński.

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak „Lejdis” czy „Śniadanie do łóżka”, a reżyserem – Robert Wichrowski („Francuski numer”).

Dystrybutorem filmu „Kobieta sukcesu” jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. W 2017 roku wprowadziła na ekrany polskich kin jedne z najpopularniejszych polskich produkcji: „Po prostu przyjaźń” (reż. Filip Zylber), „Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej” (reż. Maria Sadowska), „Pokot” (reż. Agnieszka Holland) i „Tarapaty” (reż. Marta Karwowska), a także nagradzaną na całym świecie polsko-brytyjską pełnometrażową animację malarską „Twój Vincent” (reż. Dorota Kobiela i Hugh Welchman). W 2018 r. NEXT FILM wprowadził na ekrany kin pierwszą własną produkcję – „Plan B” (reż. Kinga Dębska).

Więcej: Next-film.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *