Kultura, muzyka, kino, modaMediaTVN Discovery Polska

Premiera teledysku do singla Darii Zawiałow promującego nowy serial “Pajęczyna”! (wideo)

W piątek 15 października w serwisach muzycznych i rozgłośniach radiowych zadebiutował nowy singiel Darii Zawiałow. “Serca gwiazd” to utwór łączący w sobie nowoczesność z klimatem lat 80. Piosenka promuje najnowszą produkcję Player Original “Pajęczyna”, którą już można oglądać w serwisie player.pl. Dziś do sieci trafił zapowiadany teledysk.

 

W środę 20 października, podczas konferencji prasowej inaugurującej premierę “Pajęczyny”, kolejnego serialu pod marką Player Original, odbyła się ekskluzywna premiera teledysku do nowego singla Darii Zawiałow. “Serca gwiazd”, cover przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80. we współczesnej aranżacji, to utwór promujący produkcję Playera z Joanną Kulig w roli głównej.

 

 

„Pajęczyna” to historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

Pierwszy odcinek “Pajęczyny” już w serwisie player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *