MediaZapowiedzi TV

Premiery w kwietniu na FOX Comedy

Jak wygląda życie żony i matki trójki dzieci w bogatej dzielnicy małego miasteczka, która nie bardzo pasuje do swojego bogatego i wyrafinowanego otoczenia? Czy zdecyduje się dostosować do reszty, czy też nie przejmując się trudnościami będzie obracała wszystko w żart? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w drugim sezonie komediowego serialu Nie ma lekko, który powraca na FOX Comedy już 29 kwietnia!

Widzowie zobaczą również szósty sezon serialu Sposób użycia, a także siódmy i ósmy sezon komediowego hitu Wszyscy kochają Raymonda. Dodatkowo FOX Comedy zaprasza na Wielkanoc z filmami!

NIE MA LEKKO, sezon 2
American Housewife, season 2
(24 odcinki po 30 minut)
PREMIERA 2 SEZONU: NIEDZIELA 29 KWIETNIA OD GODZ. 21:05 (4 ODCINKI)
Emisja: niedziele od godz. 21:05 (4 odcinki)

Jak wygląda życie żony i matki trójki dzieci w bogatej dzielnicy małego miasteczka, która nie bardzo pasuje do swojego bogatego i wyrafinowanego otoczenia? Czy zdecyduje się dostosować do reszty, czy też nie przejmując się trudnościami będzie obracała wszystko w żart? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w drugim sezonie komediowego serialu Nie ma lekko, który powraca na FOX Comedy już 29 kwietnia!

Katie Otto (Katy Mixon) jest bardzo pewną siebie matką trojga dzieci. Wychowuje je w zamożnym miasteczku Westport w stanie Connecticut, pełnym „idealnych” mam i ich „idealnego” potomstwa. Katie natomiast bardzo daleko do ideału. Pulchna, stanowcza, mimo, że chce dla swojej rodziny jak najlepiej, ściąga na siebie wiele problemów, którym musi później stawić czoła.

Co zrobić, gdy dziecko na szkolną wystawę plastyczną postanowiło namalować portret, na którym widniejesz w rozmiarze… XXXL? Normalny rodzic by to zignorował, ale nie Katie – postanawia przechwycić to wątpliwe dzieło sztuki.  Jak się zachować, gdy okaże się, że nowy chłopak nastoletniej córki nie jest tym wymarzonym? Katie i jej mąż Greg (Diedrich Bader) zdecydowanie nie polubili nowej miłości swojej pociechy, więc postanawiają użyć wyszukanych sztuczek, by ich poróżnić.

W drugim sezonie możemy oczekiwać kolejnych, przezabawnych zwrotów akcji i sytuacji, które rozbawią do łez! Katy Mixon opowiada:
Drugi sezon to wiele zabawnych historii! Jestem bardzo podekscytowana tym, jak toczą się sprawy w rodzinie Otto. Nie wiem jeszcze do końca co stanie się w najbliższej przyszłości w naszej serialowej rodzinie, ponieważ czytam skrypt właściwie na chwilę przed filmowaniem. Myślę jednak, że relacje Katie z dziećmi będą się rozwijać i ewoluować. To może dostarczyć nam wiele ciekawych historii.

Jak potoczą się dalsze losy rodziny Otto? Przed jakimi wyzwaniami znowu stanie Katie? Czy poradzi sobie z trójką dorastających dzieci, które co chwila czegoś chcą? Czy znajdzie w końcu trochę czasu dla siebie?

Niecodzienne życie amerykańskiej gospodyni można śledzić w już od niedzieli 29 kwietnia od godz. 21:05 na FOX Comedy!

 NOWE SEZONY NA FOX

SPOSÓB UŻYCIA, sezon 6
Rules of Engagement, season 6
(15 odcinków po 30 minut)
PIĄTEK 30 MARCA O GODZ. 16:50
Emisja od poniedziałku do piątku od 16:50 (4 odcinki)

WSZYSCY KOCHAJĄ RAYMONDA, sezon 7 i 8
Everybody Loves Raymond, season 7 & 8
SEZON 7 – PIĄTEK 4 KWIETNIA OD GODZ. 19:10 (2 odcinki)
SEZON 8 – PIĄTEK 13 KWIETNIA OD GODZ. 19:40 (1 odcinek)

Emisja poniedziałek-piątek od godz. 18:40 (3 odcinki)

WIELKANOC Z FILMAMI
NIEDZIELA 1 KWIETNIA

Pokojówka na Manhattanie O GODZ. 11:35
Zatańcz ze mną O GODZ. 13:45
Agent z przypadku O GODZ. 15:45
Starsza pani musi zniknąć O GODZ. 17:35
Ace Ventura: Psi detektyw O GODZ. 19:15

PONIEDZIAŁEK 2 KWIETNIA
Starsza pani musi zniknąć O GODZ. 11:50
Ace Ventura: Psi detektyw O GODZ. 13:35
Ace Ventura: Zew natury O GODZ. 15:25
Straszny film O GODZ. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *