Sport w TV

Puncher: Historyczna walka Joshua – Kliczko oraz Łebkowski przed FEN 17

W długi majowy weekend spotkamy się ze wszystkimi fanami sportów walki! Jednym z głównych tematów magazynu Puncher będzie historyczna walka Joshua – Kliczko, która odbyła się w minioną sobotę na Wembley. W programie porozmawiamy również o nadchodzących galach FEN 17 oraz Polsat Boxing Night 7. Gośćmi prowadzącego Artura Łukaszewskiego będą Kamil Łebkowski, Paweł Jóźwiak, Mariusz Grabowski, a także Adam Balski.
 
Niesamowitych emocji dostarczyli nam Anthony Joshua oraz Władimir Kliczko na sobotniej gali w Londynie. Przed pojedynkiem trudno było wskazać jednoznacznego faworyta pojedynku i tak też było w samym ringu, gdzie inicjatywa raz była po stronie Brytyjczyka, a raz przechodziła w ręcę Ukraińca. W mającym wiele zwrotów akcji pojedynku, w którym obaj pięściarze podnosili się z desek, ostatecznie lepszy okazał się Joshua! W 11. rundzie AJ wyprowadził morderczy cios podbródkowy i po chwili ruszył do ofensywy, dwukrotnie posyłając przeciwnika na deski. Gdy sędziujący walkę David Fields zobaczył, że Kliczko nie jest już w stanie skutecznie się bronić – przerwał walkę.
Oprócz sobotnich wydarzeń na Wembley porozmawiamy również o nadchodzących galach w Ełku (6 maja), FEN 17 (12 maja), a także nieco bardziej odległym wydarzeniu, jakim jest Polsat Boxing Night (24 czerwca). O FEN 17, a także o przygotowaniach do wydarzenia opowiedzą nam presez organizacji Paweł Jóźwiak, a także jeden z zawodników, który tego wieczoru wejdzie do klatkoringu – Kamil Łebkowski. Razem z Adamem Balskim i Mariuszem Grabowskim skoncentrujemy się na zbliżającej się wielkimi krokami gali w Ełku, a także bardziej odległej Polsat Boxing Night, gdzie w walce wieczoru zmierzy się Tomasz Adamek i Solomon Haumono.
Prowadzący: Artur Łukaszewski
Goście: MMA: Kamil Łebkowski, Paweł Jóźwiak; Boks: Adam Balski, Mariusz Grabowski, Janusz Pindera.
Magazyn Puncher w poniedziałek od godziny 21.30 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *