BadaniaMedia

Rekordowa oglądalność Comedy Central Family

W niedzielę, 16 czerwca kanał Comedy Central Family osiągnął rekordowy udział w grupie A16-49, który wyniósł 0,56%. Z kolei od 10 do 16 czerwca stacja zanotowała 0,36% udziału, docierając do 246 tysięcy widzów dziennie, co stanowi najlepszy tygodniowy wynik Comedy Central Family od stycznia 2017 roku. Dużą popularnością wśród widzów cieszą się brytyjskie seriale komediowe, w tym „Co ludzie powiedzą?” oraz „Hotel Zacisze”.

 

 

W czerwcu na antenie Comedy Central Family emitowane są odcinki kultowego sitcomu „’Allo ‘Allo!”. Akcja serialu rozgrywa się w trakcie drugiej wojny światowej w prowincjonalnym francuskim miasteczku. René Artois prowadzi małą kawiarnię, do której codziennie przychodzą najrozmaitsi goście. Emisja dwóch odcinków „’Allo ‘Allo!” od poniedziałku do piątku o godz. 16:40.

W lipcu na widzów Comedy Central Family czekają komediowe weekendy z brytyjskim serialem „Co ludzie powiedzą?”, przedstawiającym perypetie pani domu Hiacynty Bucket. Bohaterka robi wszystko, aby jej sąsiedzi i znajomi myśleli, że pochodzi ona z wyższej klasy społecznej. Stwarzanie pozorów i nieustanne dążenie do perfekcji wywołuje wiele komicznych sytuacji, z których Hiacynta próbuje wychodzić obronną ręką. Emisja „Co ludzie powiedzą?” w soboty i niedzielę od 17:20.

Miłośnicy brytyjskiego humoru mogą także obejrzeć „Hotel Zacisze”. Serial opowiada o losach Basila Fawlty’ego, który wraz z żoną Sybil prowadzą hotel na prowincji. Jego trudny charakter doprowadza do wielu komicznych sprzeczek z gośćmi oraz personelem – recepcjonistką Polly oraz hiszpańskim kelnerem Manuelem. Odcinki „Hotel Zacisze” będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 23:00.

Wysoką oglądalnością cieszy się również serial „Moja rodzinka”, który opowiada o losach rodziny Harperów mieszkającej w dzielnicy Chiswick w Londynie. Dentysta Ben wraz z żoną Susan, która pracuje jako przewodnik wycieczek, wychowują trójkę dzieci – Nicka, Janey i Michaela. W ich domu zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Co chwilę ktoś wpada w kłopoty lub wymyśla szalone pomysły, które nie zawsze kończą się dobrze. Emisja serialu „Moja rodzinka” od poniedziałku do piątku o godz. 15:30.

Źródło: NAM, 0600-2559, A16-49, 2019.05-06.17.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *