Sport w TVTVP

Walka Maciej Sulęcki – Demetrius Andrade w TVP Sport

Już w sobotę Maciej Sulęcki może zostać piątym polskim mistrzem świata w zawodowym boksie. W ostatnich dniach przed walką z Demetriusem Andrade na brak nudy narzekać nie będzie.

 

 

Ostatnie dni przed walką to łapanie świeżości i zbijanie wagi, ale także inne obowiązki. W środę Sulęcki zaprezentuje się na treningu medialnym, w czwartek weźmie udział w oficjalnej konferencji prasowej, a w piątek zobaczymy go na ważeniu.

– Czuję się znakomicie, ręka nie boli, nie mogę doczekać się soboty. Jesteśmy już w Providence, atmosfera robi się coraz gorętsza, nic tylko wyjść na ring i spełnić swoje największe marzenie – powiedział nam Sulęcki. 

W marcu w Filadelfii “Striczu” walczył z Gabrielem Rosado i do ringu oprócz trenera Piotra Wilczewskiego wyszedł z nim psycholog Mateusz Kempiński. Tym razem w szatni tuż przed starciem z Andrade towarzyszyć mu będą rodzony brat Tomek oraz przyjaciel Norbert Dąbrowski (wciąż aktywny pięściarz), który oprócz szkoleniowca stanie w jego narożniku. Polak, podobnie jak przed batalią z Rosado, wyjdzie w rytm utworu Sariusa “Dziecko wojny”.

Transmisja gali w nocy z 29 na 30 czerwca od 2:00 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *