MediaTVP

Rusza sprzedaż biletów na 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki Rusza sprzedaż biletów na 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki Opole 20222022

Już w najbliższy piątek, 20 maja rozpoczyna się sprzedaż biletów na 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, który odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2022. Jest to pierwsza, od dwóch lat, odsłona tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego bez obostrzeń covidowych, z pełną widownią Amfiteatru opolskiego.

 

Biorąc pod uwagę brak ograniczeń pandemicznych i większe grupy chętnych – rodziny i znajomych – które chcą brać udział w wydarzeniu, tym razem organizatorzy postanowili zaprosić publiczność do skorzystania z miejsc nienumerowanych w całym Amfiteatrze. Przestrzeń Amfiteatru nie będzie podzielona na sektory, a opolska publiczność będzie mogła spontanicznie bawić się na koncertach w wybranych przez siebie miejscach.

Bilety zachowują przystępną cenę z poprzednich lat: w dniu koncertów, od piątku do niedzieli, kosztują 100 złotych za dzień koncertowy, natomiast bilet na koncert poniedziałkowy kosztuje 20 złotych. Wejściówki dostępne będą przez stronę www.bilety.tvp.pl.

PROGRAM KONCERTÓW FESTIWALU:

PIĄTEK:
1. OD OPOLA DO OPOLA: WIELKIE GWIAZDY! LEGENDARNE PRZEBOJE!
2. FOLKOWE OPOLE

SOBOTA:
1. PREMIERY
2. KONCERT JUBILEUSZOWY JUSTYNY STECZKOWSKIEJ „DZIEWCZYNA SZAMANA”
3. DEBIUTY

NIEDZIELA:
1. „TYCH LAT NIE ODDA NIKT” – 70 LAT TELEWIZJI
2. „TO JUŻ LATO!” CZYLI WAKACYJNE OPOLSKIE PRZEBOJE
PONIEDZIAŁEK:
SCENA ALTERNATYWNA

Na deskach Amfiteatru w Opolu wystąpią m.in.:
Golec uOrkiestra, Marek Piekarczyk, Piersi, Maryla Rodowicz, Sławomir, Helena Vondráčková, Zakopower, Natalia Zastępa.

UWAGA! Pełna lista artystów zostanie przedstawiona wkrótce. Prosimy o śledzenie strony www.bilety.tvp.pl.

NOWOŚĆ!!! Święto polskiej muzyki wzbogaci dodatkowa atrakcja dla fanów: możliwość spotkania gwiazd na żywo w formule MEET&GREET. Kupując specjalny bilet, będzie można bezpośrednio spotkać się z wybranym idolem, zamienić z nim kilka słów, uścisnąć dłoń i zapozować do wspólnego zdjęcia wykonanego przez zawodowego fotografa. Obecnie wiadomo, że taka opcja na pewno będzie dostępna dla fanów Justyny Steczkowskiej, która w sobotę na opolskiej scenie zagra specjalny jubileuszowy koncert. O pozostałych gwiazdach w ramach spotkań MEET&GREET organizator będzie informować na bieżąco.

Zasady obowiązujące uczestników festiwalu oraz ważne informacje o biletach dostępne są na stronie www.bilety.tvp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *