Zapowiedzi TV

"W rytmie serca": Mateusz Damięcki jako dr Adam Żmuda

W nowym serialu pt. „W rytmie serca”, który 10 września, o g. 20:00 zagości na antenieTelewizji Polsat, Mateusz Damięcki wcieli się w rolę dr Adama Żmudy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Doktor Adam Żmuda
(Mateusz Damięcki)
Młody i utalentowany chirurg, który jest lekarzem z powołania. Walczy do upadłego o zdrowie swoich pacjentów i zrobi wszystko, aby im pomóc, często wpadając przez to w kłopoty. Jego błyskotliwą karierę przerywa ostry konflikt z szefem, w efekcie którego musi zrezygnować z pracy w warszawskim szpitalu. Adam jest ambitny, odważny, ciekawy świata i ludzi. Zainspirowany działaniami swojej starszej siostry, chce dołączyć do Lekarzy bez Granic.
Jednak przed wyjazdem na misję do Afryki udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Zatrzymuje się w mieszkaniu, które odziedziczył po śmierci ojca – lokalnego malarza Edwarda Wilczyńskiego, z którym od lat nie utrzymywał kontaktów. Nieoczekiwany obrót zdarzeń sprawi, że w trakcie jego pobytu w malowniczym miasteczku czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet – Marii oraz Weroniki.
Rubin
Pies, który wtargnął na drogę i trafił pod koła motocykla, a dr Żmuda uratuje mu życie.
Przystojniak – rasy border collie – z błyskiem w oku i kilkoma szwami na łapie.
Pies ma za sobą ciężką przeszłość, ale w końcu trafia do Marii oraz jej syna Grzesia – i właśnie u nich znajduje swój nowy dom. Wierny, inteligentny i skory do psot podbija serce każdego. I od razu wyczuwa, gdy komuś z jego rodziny grozi niebezpieczeństwo.
„W rytmie serca” – Premiera 10 września 2017 o g. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *