MediaZapowiedzi TV

"Jak się robi historię" już 20 sierpnia na FOX Comedy

Podróże w czasie od zawsze fascynowały ludzi. Co by się stało gdybyśmy mogli cofnąć się o kilkaset lat i zmienić bieg historii. Jak wtedy wyglądałby współczesny świat? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą niedzielę 20 sierpnia na FOX Comedy, a wszystko za sprawą nowego serialu komediowego Jak się robi historię.

Serial opowiada historię Dana (Adam PallyHappy Endings), który na uczelni uważany jest za oderwanego od rzeczywistości nerda. Na dodatek nikt go nie rozumie, a życie przepływa mu przez palce. Pewnego dnia odkrywa wehikuł czasu, który znajduje się w… dużym worku. To wydarzenie na zawsze zmienia jego życie. Bohater zaczyna przenosić się w czasie do drugiej połowy XVIII wieku, gdzie nie dość, że wszyscy go uwielbiają, to dodatkowo udaje mu się zdobyć dziewczynę – Deborah Revere (Leighton Mester, Plotkara).

Bardzo szybko Dan przekona się, że podróże w czasie to nie tylko same przyjemności, a jego działania w przeszłości mają swoje konsekwencje. Jego wybranka Deborah, to córka Paula Revere’a (Brett GelmanStranger Things), który zapoczątkował pierwszą bitwę wojny o niepodległość. Jednak pojawienie się Dana w jej życiu sprawia, że ojciec dziewczyny zmienia swoje plany, co prowadzi do zmiany biegu historii Stanów Zjednoczonych. Chcąc wszystko naprawić, Dan prosi o pomoc Chrisa (Yassir LesterDziewczyny), inteligentnego i popularnego na uczelni nauczyciela historii, który w końcu będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniach o których opowiada podczas wykładów. Czy uda mu się naprawić wpadkę Dana? A może dzięki ich działaniom Stany Zjednoczone będą jeszcze lepsze i potężniejsze?

Trzyodcinkowa premiera Jak się robi historię już w niedzielę 20 sierpnia o godz. 22:55 tylko na FOX Comedy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *