Zapowiedzi TV

Sierpień 2017 na kanale Animal Planet HD

“Z życia weterynarz”, “Mój przyjaciel Grizzly” oraz “Człowiek w roli ofiary” to sierpniowe propozycje kanału Animal Planet HD.
 
Z ŻYCIA WETERYNARZY
NOWY SEZON: OD PONIEDZIAŁKU 7 SIERPNIA O 21:00
Program powraca a wraz z nim charyzmatyczni weterynarze – Dr Diarra Blue, Dr Aubrey Ross i Dr Michael Lavigne. Wszyscy przeprowadzili się do Houston, w amerykańskim stanie Teksas, by wspólnie otworzyć klinikę weterynaryjną połączoną ze schroniskiem dla zwierząt.
Dowiemy się jak udaje się im łączyć prowadzenie własnego biznesu z życiem osobistym. Muszą przecież dzielić czas pomiędzy małżonków, rodziców, teściów, dzieci, przyjaciół oraz klinikę, w której pomagają potrzebującym pomocy zwierzątom.
W tym sezonie, panika zdrowotna zniweczy marzenia Dr. Blue o motocyklowych podróżach z bratem, a Dr. Rossa i Tauvię czeka wielka przeprowadzka. W międzyczasie, weterynarze będą radzić sobie z codziennymi sprawami w klinice – od leczenia pogonów, przez boksera cierpiącego na nowotwór, aż po świnkę, która jest zanadto uczuciowa w stosunku do mebli.
Weterynarze rozumieją, że każdy przypadek jest wyjątkowy, w związku z czym nie stronią od stawiania czoła wyzwaniom i trudom życia w Teksasie.
MÓJ PRZYJACIEL GRIZZLY
NOWY PROGRAM: OD WTORKU 15 SIERPNIA O 21:00
Jeff Watson, znany również jako “Człowiek Niedźwiedź”, od 27 lat wychowuje niedźwiedzie, które dostały się do niewoli. Pomimo radości, jaką niesie mu codzienny kontakt z tymi majestatycznymi zwierzętami, zawsze marzył by zwrócić im wolność. Teraz ma szansę spróbować zaaklimatyzować w ich naturalnym środowisku dwa dorosłe niedźwiedzie brunatne Boba i Screetcha.
Zwierzęta będą miały okazję nauczyć się umiejętności potrzebnych do przetrwania na dzikim obszarze południowego stanu Indiana. Jeff przeniesie się w odosobnione leśne obszary, gdzie spędzi kilka miesięcy w towarzystwie 300-kilogramowych niedźwiedzi grizzly.
Będzie uczył je szukać pożywienia, polować, łowić ryby oraz bronić się. By ziścić swoje marzenie o podarowaniu niedźwiedziom wolności, Jeff pożegna się z rodziną oraz przyjaciółmi i zaryzykuje mieszkaniem w dziczy u boku swoich podopiecznych.
CZŁOWIEK W ROLI OFIARY
NOWY PROGRAM: OD WTORKU 22 SIERPNIA O 22:00
Strach przed byciem zaatakowanym oraz pożartym żywcem przez dzikie zwierzęta jest strachem pierwotnym, głęboko zakorzenionym i uniwersalnym. Motyw ten przejawia się w bajkach dla dzieci, filmach grozy i sennych koszmarach. Jednak dla niektórych ludzi okazuje się być jawą.
Ta seria dokumentalna przedstawia mrożące krew w żyłach historie ludzi, którym udało się przeżyć ataki dzikich zwierząt. Rekonstrukcja dramatycznych scen oraz wywiady z ofiarami ukazują jak bardzo nieprzewidywalne mogą być zarówno zwierzęta na dzikich terenach jak i te zamknięte w klatkach. Nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko takie wydarzenia mogą się okazać katastrofalne w skutkach.
Wizyta w schronisku dla szympansów przeradza się w śmiertelne starcie, gdy pewien mężczyzna i jego przewodnik zostają zaatakowani przez zbiegłego samca alfa. Policjant staje twarzą w twarz z wściekłym bykiem. Nieuzbrojony działacz ruchu na rzecz ochrony przyrody spotyka na swojej drodze agresywnego lwa. To tylko niektóre z wstrząsających opowieści ludzi, którzy przetrwali ataki dzikich zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *