Zapowiedzi TV

Sierpień 2017 na kanale ID HD

ID kanał poświęcony historiom kryminalnym w sierpniu przygotował następujące propozycje programowe: “Scena zbrodni”, “Ja, detektyw” a także “Tajemnice pól śmierci”.
 
SCENA ZBRODNI
NOWY PROGRAM: OD PONIEDZIAŁKU 7 SIERPNIA O 22:00
Nienawiść, złość, zdrada czy chciwość – motywy zbrodni mogą być różne. Jednak przestępstwa nie są popełniane w próżni. Zawsze są sprawcy, miejsca i okoliczności.
W tej niezwykle wciągającej serii programów nagrodzony Emmy dziennikarz Tony Harris pokaże nam różne oblicza miejsc zbrodni oraz świat, który je otacza. Harris poprowadzi śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa 11-letniej Jodie Parrack w Constantine w stanie Michigan.
Odsłoni kulisy spraw, które w tej niewielkiej społeczności skłóciły prawie wszystkich sąsiadów. W Harker w Teksasie zajmie się sprawą dwóch braci skazanych na wyrok więzienia za zbrodnię, której, jak obydwaj twierdzą, nie popełnili.
W tej sześcioodcinkowej serii Harris zaprowadzi nas do świata pełnego rodzinnych zdrad, teorii konspiracyjnych i brutalnych czynów.
JA, DETEKTYW
NOWY SEZON: OD NIEDZIELI 13 SIERPNIA O 22:00
W Charlotte w Karolinie Północnej pewien mężczyzna nosi przezwisko “Pan Zabójstwo”. Tak naprawdę nazywa się Garry McFadden i walczy o sprawiedliwość w imieniu tych, którzy już odeszli z tego świata.
Ta seria dokumentalna towarzyszy detektywowi McFaddenowi w prowadzonych przez niego śledztwach. Ten niezwykle charyzmatyczny stróż prawa w aktywny sposób służy swojej społeczności i strzeże bezpieczeństwa Charlotte. Dla dobra sprawy naraża się na niebezpieczeństwa i często ryzykuje życie.
W tej serii programów McFadden zbada okoliczności śmierci młodej matki Latonii Davies. Jedynym świadkiem tragicznego zdarzenia będzie trzyletni synek zmarłej kobiety. Choć początkowo wszystko będzie wskazywać na wypadek samochodowy, to detektyw nie da się zmylić.
Będzie szukać mordercy, a sprawca okaże się ekspertem bawiącym się z policją w chowanego. McFadden tym razem, podobnie jak w innych ponad 700 sprawach, postawi wszystko na jedną szalę!
TAJEMNICE PÓL ŚMIERCI
NOWY SEZON: OD CZWARTKU 17 SIERPNIA O 21:00
Razem z emerytowanym detektywem Rodie’em Sanchezem, detektywem Aubreyem St. Angelo i ekipą śledczych z biura szeryfa gminy Iberville wracamy na ponure bagna i mokradła w Luizjanie.
W każdym z kolejnych odcinków tej trzyczęściowej serii, stróże prawa spróbują odkryć mroczne sekrety ukryte lub wręcz zakopane na polach śmierci w południowej Luizjanie. Kiedy rybak znajdzie ciało młodej kobiety na brzegu Whiskey Bay, detektywi będą musieli jak najszybciej ustalić tożsamość ofiary i schwytać jej mordercę. Z pomocą ekspertów medycyny sądowej i surowych technik przesłuchań już wkrótce przestępca trafi do aresztu. Policjanci przeszukają wody Whiskey Bay. To miejsce, w którym zabójcy porzucają ciała swoich ofiar z nadzieją, że nikt ich tam nie znajdzie.
Poznamy kulisy brutalnych zbrodni popełnionych przez słynnych seryjnych morderców z Luizjany, Derricka Todda, zwanego seryjnym zabójcą z Baton Rouge i Seana Vincenta Gillisa. Zobaczymy wywiady ze świadkami i rodzinami ofiar. Utrwalone na taśmie filmowej zeznania pomogą poznać prawdę, którą raz na zawsze miały pochłonąć bagna Luizjany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *