Zapowiedzi TV

Sierpień na kanałach HBO

Sieć – dokument HBO Europe o anonimowej sieci ludzi dobrej woli, która zajmuje się sprowadzaniem z zagranicy niedostępnych w Rumunii leków na raka (premiera 2 sierpnia, HBO2).
 
 
Underworld: Wojny krwi – piąta odsłona sagi opowiadającej o wojnie wampirów z wilkołakami. W roli charyzmatycznej Selene – Kate Beckinsale (premiera 6 sierpnia, HBO)
Show Tracey Ullman II, odc. 1 – drugi sezon komediowego show Tracey Ullman pokazującego życie we współczesnej Wielkiej Brytanii (premiera dwóch pierwszych odcinków 6 sierpnia, kolejne odcinki w niedziele, HBO3)
Mallory – doświadczona dokumentalistka Helena Třeštíková przez 13 lat śledzi poczynania walczącej z losem kobiety, której udaje się w końcu zmienić swoje życie na lepsze. Produkcja HBO Europe otrzymała Nagrodę Festiwalową na MFF w Karlowych Warach (premiera 9 sierpnia, HBO2)
Waterboys – wielokrotnie wyróżniany na międzynarodowych festiwalach Robert Jan Westdijka przedstawia słodko-gorzką opowieść o podróży, która zmienia życie ojca i syna (premiera 11 sierpnia, HBO)
Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie – nominowana w dwóch kategoriach do Oscara, historia grupy rebeliantów, których celem jest zdobycie planów imperialnej Gwiazdy Śmierci. Plus Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Riz Ahmed (premiera 13 sierpnia, HBO)
Kandydat dla szalonej Mary – świeżo zwolniona z więzienia dziewczyna próbuje znaleźć towarzysza, który pójdzie z nią na ślub najlepszej przyjaciółki. Pełna humoru i melancholii opowieść o przyjaźni, miłości oraz poznawaniu siebie (premiera 18 sierpnia, HBO)
Życie w realu – komediodramat o skomplikowanych rodzinnych relacjach. Uczestnik popularnego reality show wraca po śmierci ojca do domu, by skonfrontować się z najbliższymi i własnymi demonami (premiera 18 sierpnia, HBO)
Pokój 104, odc. 1 – stworzony przez braci Jaya i Marka Duplassów, łączący elementy komedii, dramatu, thrillera i horroru serial HBO, który mówi o przeciętnym amerykańskim hotelu i jego zmieniających się każdej nocy gościach (premiera 18 sierpnia, kolejne odcinki w piątki, HBO3)
Monster Trucks – film akcji z elementami kina familijnego i science fiction, który opowiada historię zafascynowanego motoryzacją nastolatka (premiera 20 sierpnia, HBO)
Planeta skarbów – nominowana do Oscara, disnejowska opowieść na podstawie klasycznej powieści Roberta Louisa Stevensona „Wyspa skarbów” o spragnionym wrażeń chłopcu i jego niezwykłych przygodach (emisja 20 sierpnia, HBO)
The Affair II, odc. 1 – drugi sezon serialu opowiadającego o żonatym pisarzu, który nawiązuje romans z pogrążoną w żałobie zamężną kelnerką. Brawurowo zagrana produkcja otrzymała trzy Złote Globy (premiera pierwszych dwóch odcinków 22 sierpnia, kolejne odcinki we wtorki, HBO3)
Ultra – szczery do bólu film dokumentalny HBO Europe o sile ludzkich marzeń, pasji i zaangażowaniu. Produkcja przedstawia sylwetki czterech ultramaratończyków, dla których bieganie jest sposobem na przekraczanie siebie i pokonywanie własnych słabości (premiera 23 sierpnia, HBO2)
Jasper Jones  – kino z Antypodów o dwójce nastolatków, którzy odkrywają w lesie ciało zamordowanej dziewczyny. Scenariusz na podstawie popularnej powieści autorstwa Craiga Silveya. Plus Toni Collette oraz Hugo Weaving (premiera 25 sierpnia, HBO)
W poszukiwaniu Felliniego – niekonwencjonalna opowieść o zalęknionej dwudziestolatce, która rusza do Włoch, aby odnaleźć Felliniego. Film o wychodzeniu ze strefy komfortu i otwieraniu się na świat (premiera 26 sierpnia, HBO)
Vaiana: Skarb oceanu – widowiskowa animacja o walecznej polinezyjskiej księżniczce, która postanawia ocalić swoją wyspę przed katastrofą. Nominacje do Złotego Globu i Oscara (premiera  27 sierpnia, HBO)
Gra o tron VII, odc. 7 – finałowy odcinek kultowego serialu produkcji HBO (28 sierpnia, HBO, godz. 3.00 & 20.10)
FC Roma – dokument produkcji HBO Europe o romskiej drużynie piłkarskiej, która powstała w Czechach. Twórcy biorą na warsztat temat dyskryminacji i ksenofobii. Nominacja do prestiżowego Czeskiego Lwa (premiera 30 sierpnia, HBO2)
Seriale:
Show Tracey Ullman II, odc. 1 – drugi sezon komediowego show Tracey Ullman, pokazującego życie we współczesnej Wielkiej Brytanii (premiera dwóch pierwszych odcinków 6 sierpnia, kolejne odcinki w niedziele, HBO3)
Pokój 104, odc. 1 – stworzony przez braci Jaya i Marka Duplassów, łączący elementy komedii, dramatu, thrillera i horroru serial HBO opowiada o przeciętnym amerykańskim hotelu i jego zmieniających się każdej nocy gościach (premiera 18 sierpnia, kolejne odcinki w piątki, HBO3)
The Affair II, odc. 1 – drugi sezon serialu opowiadającego o żonatym pisarzu, który nawiązuje romans z pogrążoną w żałobie zamężną kelnerką. Brawurowo zagrana produkcja otrzymała trzy Złote Globy (premiera pierwszych dwóch odcinków 22 sierpnia, kolejne odcinki we wtorki, HBO3)
Gra o tron VII, odc. 7 – finałowy odcinek kultowego serialu produkcji HBO (28 sierpnia, HBO, godz. 3.00 & 20.10)
Twin Peaks – kontynuacja, premiery co poniedziałki w HBO3
Dziewczyna z doświadczeniem – kontynuacja, premiery co środę w HBO3
Niepewne – kontynuacja, premiery co poniedziałki w HBO
Gracze – kontynuacja, premiery co poniedziałki w HBO
Graves – premiery co czwartek w HBO3, finałowy odcinek pierwszego sezonu 11 sierpnia w HBO3
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *