Technologia - Promocje

Kocham Cię, Polsko!: Antek o Królikowski o urodzie nastolatek

Prowadzący Kocham Cię, Polsko! twierdzi, że młode dziewczyny są wobec siebie zbyt krytyczne.
 
http://www.atm.com.pl/shared/images/normal/s.koszoko_img_4206_300p.jpg

Nowy Prezes Zarządu zastąpi na tym stanowisku Piotra Sieluka, który jako Członek Rady Nadzorczej został miesiąc temu oddelegowany do pełnienia tej funkcji. Piotr Sieluk obejmuje stanowisko Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej i w dalszym ciągu będzie wspierał działalność operacyjną. Jego rolą będzie doradztwo dla zespołu zarządzającego w kluczowych obszarach i strategicznych decyzjach oraz komunikacja i współpraca między Spółką a Radą Nadzorczą i udziałowcami.

Cieszę się bardzo, że Sławomir Koszołko zdecydował się dołączyć do zespołu ATM. Znając jego doświadczenie, wiedzę i zdolności managerskie jestem przekonany, że to właściwa osoba do pokierowania Spółką w tej fazie rozwoju – powiedział Maciej Kowalski, Partner Funduszu MCI.EuroVentures oraz Członek Rady Nadzorczej ATM S.A.Jednocześnie rozwiązanie, w którym Piotr Sieluk, jako Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, wciąż będzie wspierał operacyjną działalność Spółki, usprawni i przyspieszy realizację zakładanych celów biznesowych z korzyścią dla wszystkich akcjonariuszy – dodał Kowalski.

Sławomir Koszołko jest od ponad 15 lat związany z telekomunikacją i usługami centrum danych, a jego kariera zawodowa koncentrowała się przez większość czasu na segmencie klientów biznesowych. Przez wiele lat pełnił funkcję Dyrektora ds. Strategii i Marketingu operatora telekomunikacyjnego GTS Poland. Ostatnie 2,5 roku spędził w T-Mobile Polska; najpierw jako Dyrektor Marketingu w segmencie B2B, a potem jako Dyrektor Strategii Korporacyjnej.

Będąc związany z sektorem telekomunikacyjnym i usługami centrum danych, od wielu lat obserwowałem uważnie rozwój ATM i jestem świadomy, że biorę odpowiedzialność za kierowanie firmą opartą na bardzo solidnych fundamentach biznesowych. Moim najważniejszym zadaniem będzie wykorzystanie potencjału tkwiącego w ATM, co przełoży się zarówno na wzrost satysfakcji naszych klientów, jak i wzrost wartości dla akcjonariuszy – powiedział Sławomir Koszołko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *