MediaTVPZapowiedzi TV

Telewizja Polska i Caritas pomogą poszkodowanym

W sobotę (19 sierpnia) Jedynka pokaże wyjątkowy koncert „Gwiazdy letniego nieba”. W trakcie transmitowanego z kieleckiego amfiteatru wydarzenia widzowie smsami będą mogli pomóc poszkodowanym w nawałnicach. W koncercie przygotowanym przez Telewizję Polską wystąpią polscy wykonawcy z największymi przebojami.

Podczas koncertu „Gwiazdy letniego nieba” widzowie będą mogli włączyć się w pomoc osobom poszkodowanym w wyniku burz i nawałnic, które w ostatnim czasie nawiedziły Polskę. Partnerem wydarzenia jest CARITAS, który zebrane podczas smsowej akcji środki przekaże najbardziej potrzebującym. Wystarczy wysłać SMSa o treści WICHURA na numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT).

– Zaangażowanie Telewizji Polskiej i artystów wspólnie z Caritasem w pomoc dla poszkodowanych jest jednym z najlepszych przykładów wypełniania misji, jaka stoi przed TVPpowiedział Jacek Kurski, prezes Zarządu TVP – właśnie w ten sposób budujemy wspólnotę obywatelską w Polsce. Wyjątkowy koncert w tak niezwykłym miejscu będzie miał swój dodatkowy cel, jakim jest pomoc potrzebującym.

Podczas koncertu widzowie usłyszą zarówno najnowsze przeboje polskich gwiazd, jak również ich własne aranżacje znanych utworów. Na scenie wystąpią m.in. Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Adam Stachowiak, Łukasz Zagrobelny, Lombard, Feel, Urszula.

Koncert „Gwiazdy letniego nieba”, TVP1, 19 sierpnia, godz. 20:20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *