Zapowiedzi TV

Telewizja Puls i Artrama produkują serial fabularny

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, produkuje z firmą Artrama nowy serial fabularny, do którego zdjęcia ruszą już pod koniec tego miesiąca. Premiera jesienią tylko w TV Puls!
 
Serial opowiada o grupie młodych ludzi, którzy wchodzą w dorosłe życie i po studiach stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Producentem wykonawczym serialu jest firma Artrama i Tadeusz Lampka – producent takich telewizyjnych hitów jak: „M jak miłość”, „Kryminalni”, „Barwy szczęścia”, „Na sygnale”, „Na dobre i na złe” oraz wielu produkcji kinowych, które biły rekordy oglądalności – „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj”, „Nie kłam, kochanie”, „Wkręceni” czy „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.
Telewizja Puls szykuje na sezon jesienny moc emocji i niespodzianek dla swoich widzów. Jedną z nich będzie serial fabularny, który produkujemy we współpracy z Artramą. Scenariusz jest znakomity, czyta się go jednym tchem, tematyka debiutujących w zawodzie młodych ludzi to nowość wśród polskich produkcji. Artrama, producent wykonawczy serialu, to klasa sama dla siebie i gwarancja znakomitej rozrywki – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.
Niezmiernie cieszymy się na współpracę z TV Puls, naszym nowym partnerem, który przy jednej z pierwszych własnych produkcji serialowych zaufał właśnie naszej firmie. Jesteśmy tuż przed startem zdjęć i już wkrótce będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów odnośnie tego projektu. Tegoroczne wakacje oraz jesień zapowiadają się wyjątkowo pracowicie, nasze filmy oraz seriale zawsze tworzymy z myślą o widzach, dlatego mamy nadzieję, że także tym razem efekty naszej pracy przypadną im do gustu powiedział Tadeusz Lampka, Artrama.
Premiera tylko w TV Puls, już tej jesieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *