Sieci kablowe

TV6 HD i Super Polsat HD w Telewizji Jambox

Od dziś dla Abonentów pakietów Mini HD i Wielotematycznych HD w Telewizji Jambox nastąpiły drobne zmiany.

Kanał TV6 – Szóstka  HD zastąpi wersję SD na pozycji 366 listy kanałów. Kanał TV6 w wersji SD zostanie przeniesiony na pozycję 521.

Kanał Super Polsat HD zastąpi wersję SD na pozycji 361 listy kanałów. Kanał Super Polsat w wersji SD zostanie przeniesiony na pozycję 520.

Szóstka (TV6) HD to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Szóstka notuje systematyczny przyrost udziałów w rynku od początku nadawania w 2012 roku, a jej średni wynik od tego czasu do chwili obecnej zwiększył się ponad siedmiokrotnie.

Super Polsat HD oferuje widzom bogatą ofertę filmową, m.in. klasyki polskiego kina powojennego z napisami dla niesłyszących. Z rozrywki w ramówce stacji pojawią się takie programy jak: „Dancing with The Stars Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash”.

Super Polsat będzie też emitował seriale. Widzowie będą mogli zobaczyć takie serialowe produkcje jak „Przyjaciółki”, „Hotel 52” czy „Szpilki na Giewoncie”.

W ofercie stacji będzie też sport na żywo i informacje nadawane z językiem migowym m.in. w ramach codziennej powtórki o godz. 6:00 „Wydarzeń 22:00” nadawanych na kanale Polsat News poprzedniego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *