Technologia - Promocje

Xbox One S z monitorem ASUS w X-kom taniej o 500 złotych

Microsoft, producent konsoli Xbox One oraz ASUS, producent sprzetu i akcesoriów dla graczy, informują o wprowadzeniu do sprzedaży limitowanej edycji zestawów z konsolami Xbox One S i monitorami ASUS z serii MG, z rabatem 500 zł. Oferta jest dostępna wyłącznie w sklepach X-kom do wyczerpania zapasów.
 
W ofercie dostępne są zestawy z konsolami Xbox One S i wybranymi grami:
• Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grą EA SPORTS™ FIFA 17 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold, w zestawie z monitorem ASUS MG28UQ 4K i Adaptive Sync (2699 zł)
• Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Forza Horizon 3 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold, w zestawie z monitorem ASUS MG24UQ 4K IPS z Adaptive Sync (3099 zł)
Monitory serii MG zostały wyposażone w panel 4K UHD (3840 x 2160), który zapewnia niezwykle precyzyjny obraz z myślą o grach mocno obciążających układ graficzny. 28-calowy MG28UQ wyróżnia się gęstością pikseli na poziomie 157ppi, a 23,6-calowy MG24UQ – na poziomie 186ppi. Obydwa modele zapewniają niezwykle realistyczny obraz i wyraźny, czytelny odczyt tekstu. Wyposażono je w technologię Adaptive-Sync, która zapewnia płynną rozgrywkę i daje graczom przewagę podczas gry w najnowsze tytuły. Nowe monitory serii MG zostały stworzone, by spełniać potrzeby najbardziej wymagających graczy. MG28UQ z czasem reakcji 1ms idealnie sprawdzi się w przypadku tytułów o wyjątkowo szybkim tempie gry. Z kolei MG24UQ wykorzystuje panel IPS o szerokim kącie widzenia 178°, odwzorowuje 100% zakresu barw sRGB i ma współczynnik kontrastu 100 000 000:1, zapewniając realistyczny obraz o minimalnym poziomie zniekształceń i zmiany koloru. MG28UQ i MG24UQ pozwalają użytkownikom cieszyć się płynnym odtwarzaniem plików 4K UHD, dzięki częstotliwości odświeżania 60Hz i natywnej obsłudze 4K UHD przez DisplayPort 1.2 i HDMI (v 2.0). Poza wymienionymi opcjami łączności, MG28UQ ma jeszcze dwa porty USB 3.0, które szybko naładują urządzenia mobilne.
4K Ultra HD Blu-ray™ i streamowanie w jakości 4K
Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w Netflix, oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-ray i graj w jakości obrazu 4K1 .
High Dynamic Range
Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze i bardziej wyraziste kolory w grach. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że obrazy zyskują wizualną głębię2 .
Graj w gry Xbox 360 na konsoli Xbox One
Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 3603— najbardziej pożądana funkcja dla graczy — jest dostępna na Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One i Xbox One S. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.
Kupuj gry raz i graj, gdziekolwiek chcesz
W gry cyfrowe Xbox Play Anywhere możesz grać na konsoli Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10, bez dodatkowych opłat. Wznawiaj rozgrywkę w miejscu, w którym została przerwana, na innej konsoli Xbox One lub komputerze z systemem Windows 10. W ten sposób nie stracisz zapisanych stanów gry i osiągnięć.
Smuklejsza i bardziej wydajna
Nie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox — została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB/1TB/2TB (w zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One mogą podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).
Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy
Nowy bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem zapewnia niezrównany komfort gry. Zyskał również smuklejszy design i łączność Bluetooth® do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Kontroler wyposażono też w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.
Niezawodny tryb gry wieloosobowej
Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca blisko 50 milionów użytkowników. Członkostwo Xbox Live Gold oferuje możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata, korzystanie ze zniżek na zakupy gier i dodatków w wersji cyfrowej oraz wcześniejszy dostęp do materiałów z gier, jak również dostęp do bezpłatnych gier oferowanych co miesiąc posiadaczom konsol Xbox w programie Games with Gold.
Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft. Konsola Xbox One oferuje najlepsze gry na
wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect i Smartglass oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com .
(1) Rozdzielczość 4K Ultra HD dostępna w filmach na płytach Ultra HD Blu-ray™ oraz w wybranych materiałach w aplikacji Netflix™. Oferta niektórych aplikacji jest kierowana wyłącznie do posiadaczy subskrypcji u dostawcy aplikacji i/lub wiąże się z innymi wymaganiami. Gry oraz pozostała zawartość wyświetlane w rozdzielczości 4K dzięki efektowi skalowania.
(2) Funkcja HDR jest dostępna w wybranych grach i telewizorach.
(3) Funkcja zgodności z konsolą Xbox One jest dostępna dla wybranych gier Xbox 360. Więcej informacji na stronie www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *