BadaniaMedia

TVN Style już osiąga rewelacyjne wyniki oglądalności

Choć nowy sezon dopiero nabiera tempa, kanał TVN Style już osiąga rewelacyjne wyniki oglądalności! Stacja znakomicie rozpoczęła nowy rok odnotowując udziały na poziomie aż 1,4% SHR! Co więcej, zasięg stacji objął ponad 10,6 mln widzów. A to dopiero początek… Już w marcu na antenie TVN Style pojawi się szereg wiosennych nowości, którym nie oprze się żadna kobieta!

 

 

W ubiegły wtorek swoją premierę miał program „Zaskocz mnie!”, który odnotował świetne wyniki oglądalności! Dopasowanie formatu do grupy docelowej kanału – kobiet w wieku 16-49 z miast sięgnęło aż AFF=350! Nowy program udowadnia, że niespodzianki nigdy nie wychodzą z mody, a fantastycznych wspomnień nie da się kupić! Mistrzyni konspiracji – prowadząca, Anna Lucińska sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, a najskrytsze marzenia nabierają realnych kształtów.

W każdym odcinku prowadząca ma niewiele czasu, żeby wspólnie z bohaterem programu zorganizować wydarzenie, które na zawsze zostanie w pamięci nie tylko obdarowanego, ale także pomysłodawcy. Skok ze spadochronem? Romantyczna kolacja nad jeziorem? Jazda czołgiem, a może wyścigi samochodowe? To nie wszystko! Tu ograniczać nas może tylko własna wyobraźnia. Jedno jest pewne! Emocje i nieoczekiwane zwroty akcji gwarantowane!

Emisje: wtorek, godz. 22:25

Kolejną dawkę emocji dostarczy zupełnie nowy program – „SOS Sablewska od Stylu”. Każdy wie, że zdumiewające metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej, ale jeszcze nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że umie je przeprowadzić w zaledwie 48 godzin! Tym razem prowadząca skupi się na bohaterkach zabieganych, realizujących się zawodowo i prywatnie, którym brakuje czasu dla samych siebie.

Spotkanie z Mają Sablewską to dla nich szansa na oderwanie się od codzienności, skupienie na swoich potrzebach i odkrycie własnego stylu, który odzwierciedli ich osobowość. Prowadząca zadba o to, by wizerunek bohaterek pasował do ich charakteru i sprawił, że poczują się atrakcyjne i gotowe na podbój świata!

Emisje od 18.03, niedziela, godz. 12:15

Zupełnie inna misja przypadła tej wiosny Uli Chincz, która nie boi się żadnych wyzwań! W programie „Misja ratunkowa” będzie musiała zmierzyć się z kurzem, plamami i ogromnym bałaganem. Wszystko po to, by bohaterowie jej programu w końcu cieszyli się mieszkaniem, do którego zawsze chce się wracać. Na początku każdego odcinka prowadząca będzie musiała rozwiązać prawdziwą zagadkę detektywistyczną. Ula będzie musiała szybko zdiagnozować problemy, z którymi zmaga się właściciel mieszkania i ruszyć do niego z „Misją ratunkową”.

Zaopatrzona w gadżety do sprzątania i z głową pełną pomysłów, doradzi domownikom, jak zapanować nad wszechobecnym bałaganem. Prowadząca udowodni, że czasem wystarczy kilka prostych patentów, by wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru. Razem z uczestnikiem programu rozpocznie domową metamorfozę, której efekt końcowy często zaskoczy nie tylko samego bohatera, ale także bliskie mu osoby. Program „Misja ratunkowa” to skarbnica porad i trików dotyczących sprzątania, majsterkowania czy wystroju wnętrz. Dzięki niemu, każdy widz będzie mógł zapanować nad domowym chaosem. Idzie wiosna – czas na zmiany!

Emisje: sobota, godz. 16:45

Na swoją premierę tej wiosny czeka także nowy program Kasi Bosackiej, która już 18.03. na antenie TVN Style pokaże „Co nas truje”. Prowadząca odwiedzi polskie rodziny, sprawdzi co kryje się w ich lodówkach i wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie.

Wspólnie z lekarzami i innymi specjalistami pokaże wszystkim „Co nas truje” i podpowie jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych. W końcu wiosna to najlepszy czas by zadbać o siebie i swoje zdrowie!

Emisje: od 18.03, niedziela, godz. 11:30

Dane: NAM, SHR, W 16-49 C50K+, 01.01.-25.02.2018; COV A4+, I 2018; AFF A 16-49 vs W 16-49C50K+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *