MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

"Wiza na miłość: Pierwsze spotkanie" na kanale Discovery Life

Co się dzieje, kiedy żyjące w internetowych związkach pary widzą się po raz pierwszy? Fascynujący program przedstawia kulisy relacji dwojga ludzi, którzy decydują się na podróż zagraniczną w celu poznania swoich partnerów.

Amerykański rząd radzi aby osoby chcące złożyć wniosek o wydanie wizy K-1 znały się co najmniej pięć tygodni. To znacznie ułatwia udowodnienie, że ich związek jest prawdziwy. Czy codzienność sprawi, że romans pęknie niczym bańka mydlana? Darcey, 42-letnia rozwódka, jest przekonana, że 24-letni Jesse z Amsterdamu jest jej bratnią duszą. Po rozmowach na czacie oraz wideokon

ferencjach, kobieta wyobraża sobie jak wspaniale wyglądać będzie jej życie u boku nowego partnera. Natomiast Paul nie miał szczęścia w miłości w swoim rodzinnym mieście Louisville w stanie Kentucky.

Za pośrednictwem internetu poznał jednak brazylijską piękność, Karine. Postanowił po raz pierwszy w życiu opuścić Stany Zjednoczone aby udać się na spotkanie twarzą w twarz z wybranką swojego serca. Czy uczucie przetrwa starcie z rzeczywistością?

WIZA NA MIŁOŚĆ: PIERWSZE SPOTKANIE
Premiera: poniedziałek, 5 marca, 20:00

Wszechstronna oferta rozrywkowa Discovery Life sprawiła, że kanał w styczniu 2018 poprawił swoje udziały w oglądalności o 5% w grupie komercyjnej A16-49, o 14% wśród kobiet w wieku 16-24 i o 20% wśród kobiet w wieku 16-49.

Discovery Life utrzymuje cały czas wysokie wskaźniki dopasowania wśród zamożnych kobiet, jak AFF=346 (W 25-54, dochód 5000+ vs. A 16-49) czy AFF=236 (W 16-49, dochód 3000+, wyk. średnie vs. A 16-49).

Średni miesięczny zasięg kanału Discovery Life w styczniu 2018, to prawie 3.5 milionów widzów.

Dane: NAM; styczeń 2018/styczeń 2017; cała doba. Zasięg miesięczny na grupie A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *