Orange TVPolecaneSieci kablowe

TVP Kobieta i TVP Dokument w ofercie Vectry i Multimedia Polska, Orange włącza do oferty TVP Kobieta

W ramach porozumienia z Grupą Vectra Telewizja Polska rozszerza dystrybucję programów TVP Kobieta i TVP Dokument, wprowadzając je od 30 marca do sieci kablowych Vectra i Multimedia Polska.

 

Także od 30 marca program TVP Kobieta znajdzie się w ofercie Orange IPTV. Programy będą dostępne w pakietach Srebrnym, Złotym i Platynowym dla abonentów Vectry oraz Minibox, Superbox i Maxbox dla abonentów Multimedia Polska. Abonenci obu sieci będą odbierać TVP Kobieta na pozycji 717, a TVP Dokument na pozycji 523. Klienci Orange IPTV znajdą TVP Kobieta w pakiecie Optymalnym na pozycji 353.

Telewizja Polska rozwija swoją ofertę tak, by proponować wartościowe treści widzom o różnych zainteresowaniach, dlatego poszerza swoje portfolio o kanały tematyczne, czego wyrazem jest uruchomienie w ostatnim czasie TVP Dokument oraz TVP Kobieta. Stały rozwój dystrybucji programów przyczynia się do systematycznego wzrostu ich popularności wśród odbiorców. Nawiązanie współpracy z Grupą Vectra, w zakresie udostępniania abonentom programów TVP Kobieta i TVP Dokument jest ważnym krokiem w zagwarantowaniu widzom szerokiego do nich dostępu – mówi Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji.

TVP Kobieta to nowa propozycja lifestylowa Telewizji Polskiej, która miała swoją premierę w marcu. Na antenie widzowie mogą zobaczyć wyjątkowe i różnorodne programy prowadzone przez ekspertki między innymi:. „Pięknie przyprawiONA” z dietetyczką Agnieszką Mielczarek, „Podróże Małej i Dużej” z Moniką Witkowską i jej córką Laurą, „Ulepionych z pasji” z Miłką Raulin, a także znane twarze takie jak Marta Manowska z programem „Kobiety w drodze”, czy Ida Nowakowska jedna z trenerek porannego cyklu „Trenuj z TVP Kobieta”.

W TVP Kobieta widzowie mogą oglądać znakomity hiszpański serial „Velvet”, a codzienne wieczorne pasmo filmowe pełne jest najlepszego kobiecego kina, w którym dominują komedie romantyczne. Widzowie zobaczą m.in. kultowy „Dirty Dancing”, „La La Land” a także „Coco Chanel”, „Zakochani w Rzymie”, „Moje wielkie greckie wesele”, „Facet na miarę” czy „Miłość aż po ślub”.

Niebawem ofertę TVP Kobieta uzupełnią kolejne programy: Agata Konarska w „Kobiety w biznesie” opowie z jakimi problemami mierzą się współczesne kobiety, dla których rozwój zawodowy przy jednoczesnej trosce o życie rodzinne jest spełnieniem marzeń, a Klaudia Carlos rozmawiać będzie z ekspertami o wszystkim, co najważniejsze dla współczesnych kobiet. W ramówce znajdzie się również program randkowy „Piękne i samotne”, a także malownicze programy podróżnicze.

Z kolei wiosenna propozycja TVP Dokument to zarówno nowe, premierowe produkcje, jak i kontynuacja serii, które zdobyły uznanie miłośników dokumentów. Ramówkę otwiera pierwszy dokumentalny serial zrealizowany na zlecenie TVP Dokument – Wielkie rodziny”, który przybliża życie czterech polskich rodzin wielodzietnych.

Kolejną pozycję stanowią emisje premierowych odcinków głośnego cyklu dokumentalnego Telewizji Polskiej „Geniusze i marzyciele”. Nowe pasmo „Skandynawski kryminał”, prezentuje filmy i seriale o tematyce kryminalnej wyprodukowane przez Szwedów, Norwegów i Duńczyków.

W ofercie nie zabraknie filmów zagranicznych oraz perełek z regionalnych archiwów TVP poddanych rekonstrukcji cyfrowej, a także pasm przygotowanych specjalnie dla miłośników polskich dokumentów „Klasyka Polskiego Dokumentu” z filmami m.in. Marcela Łozińskiego, Lidii Dudy czy Krzysztofa Kieślowskiego oraz „Klasyczne Telenowele Dokumentalne” wyprodukowane przez Telewizję Polską m.in. „Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym” , „Serce z węgla” Ireny i Jerzego Morawskich czy „Kawaleria powietrzna” Jacka Bławuta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *