DVB-TMediaZapowiedzi TV

Uczestnicy 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Na scenie muzycznego show Telewizji Polsat występują największe gwiazdy! Bohaterowie programu zaprezentują swoje umiejętności ze śpiewu, tańca i aktorstwa. Kto okaże się najlepszy? W 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zobaczymy ośmioro artystów: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski, Klara Williams, Tomasz Ciachorowski, Krzysztof Cugowski junior i Paulina Sykut-Jeżyna. Poznajcie ich życiorysy i ścieżki zawodowe.

 

Basia Kurdej-Szatan – aktorka, ukończyła PWST w Krakowie. Grała m.in. w serialu „W rytmie serca”. Jako wokalistka była członkinią zespołu Soul City, w którym występowała wraz z mężem – Rafałem Szatanem. Dobrze sprawdziła się również w roli prezenterki, prowadząc np. Sylwestrową Moc Przebojów 2019. W parze z Jackiem Jeschke zajęła drugie miejsce w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Robert Janowski – popularność przyniósł mu udział w musicalu „Metro”, a także rola gospodarza słynnego teleturnieju „Jaka to melodia?”. Jest nie tylko aktorem i muzykiem czy kompozytorem, ale także prezenterem telewizyjnym i radiowym oraz lektorem.

Kasia Łaska – piosenkarka, aktorka musicalowa i dubbingowa. Największy rozgłos zyskała po tym, jak zaśpiewała utwór „Mam tę moc” w roli Elsy z filmu „Kraina lodu”. Pojawiła się również w sequelu bajki z motywem „Chcę uwierzyć snom”. Z tego tytułu wystąpiła na 92. ceremonii wręczenia Oscarów.

Adam Zdrójkowski – aktor, który swoją karierę zaczynał od serialu „Rodzina zastępcza”. W 2016 roku brał udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W 2021 roku prowadził kulisy Polsat SuperHit Festiwal w mediach społecznościowych stacji. Prywatnie partner Wiktorii Gąsiewskiej.

Klara Williams – absolwentka Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie z filią we Wrocławiu. Do jej najważniejszych aktorskich kreacji należą filmy: „Sługi Boże”, „Fuga” i „Mistrz”. Współpracuje z Teatrem Śląskim.

Tomasz Ciachorowski – przede wszystkim jest aktorem teatralnym. Pojawił się także w kilku produkcjach serialowych i filmowych. Epizodycznie zagrał w „Hotelu 52”, „Pierwszej miłości”, „W rytmie serca” i „Kowalscy konta Kowalscy”.

Krzysztof Cugowski junior – syn znanego muzyka z Budki Suflera. Student aktorstwa na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester. Wystąpił w serialowym hicie Netflixa pt. „Bridgertonowie”.

Paulina Sykut-Jeżyna – piosenkarka i osobowość telewizyjna. W 2003 roku próbowała swoich sił wokalnych w programie „Idol”. Od marca 2016 roku wraz z Krzysztofem Ibiszem prowadzą program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Laureatka dwóch Telekamer. Prezenterka na wielu plenerowych imprezach masowych, takich jak Sylwestrowa Moc Przebojów czy Polsat SuperHit Festiwal.

15. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *