Sport w TV

Mecz na szczycie szwedzkiej ligi żużlowej w Eleven Sports

Dziś o godzinie 18:55 w kanale Eleven Sports 2 będzie można obejrzeć hit ósmej kolejki Speedway Bauhaus-Ligan, w którym prowadząca w tabeli Eskilstuna Smederna zmierzy się z drugą w stawce Dackarną Målilla.

 

Kowale jak dotąd wygrali wszystkie mecze i powalczą o dziewiąte już zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Ich kibice liczą przede wszystkim na Grigorija Łagutę, Gleba Czugunowa i Pontusa Aspgrena, najskuteczniejszych zawodników w drużynie. Ekipę lidera czeka trudne zadanie, ponieważ Dackarna nie przegrała jeszcze na swoim stadionie, a ogromne możliwości zaprezentowała 1 lipca, kiedy rozgromiła Piraternę aż 67:23. Był to jak na razie jedyny w tym sezonie przypadek, kiedy triumfator przekroczył barierę sześćdziesięciu punktów. Czy żużlowcy z Målilli wykorzystają atut własnego toru i pokonają pretendenta do tytułu?

Bardzo ciekawie powinno być też w Vetlandzie, gdzie miejscowa drużyna podejmie Lejonen Speedway. W ekipie Lwów bardzo dobrze prezentuje się Robert Lambert, który w tym sezonie regularnie zdobywa więcej niż dziesięć „oczek” na mecz. W czwartek będzie miał szansę rywalizować z zespołem aktualnie najlepszego żużlowca świata, Bartosza Zmarzlika.

Polecamy w ELEVEN SPORTS:

wtorek, 20 lipca:

Dackarna Målilla  Eskilstuna Smederna, godz. 18:55, Eleven Sports 2 komentarz: Marcin Kuźbicki i Marcin Musiał

czwartek, 22 lipca:

Vetlanda Speedway – Lejonen Speedway, godz. 18:55, Eleven Sports 1 komentarz: Marcin Kuźbicki i Marcin Musiał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *