PolecaneSieci kablowe

Vectra prezentuje nową ofertę – Internet światłowodowy o prędkości do 1,2 Gb/s, TV Smart i Netflix

Vectra dostrzega potrzeby klientów związane z dostępem do superszybkiego, stabilnego Internetu i wychodzi im naprzeciw – w ramach najnowszej oferty, jako jedyny operator na polskim rynku, proponuje abonentom dostęp do światłowodowego Internetu o prędkości pobierania do 1,2 Gb/s. W nowych pakietach operator łączy usługę 1,2 Gb/s z TV Smart oraz dostępem do serwisu Netflix. Premierze oferty towarzyszy startująca właśnie kampania reklamowa.

 

W ramach nowej oferty, klienci Vectry mogą korzystać z Internetu światłowodowego o prędkości
do 1,2 Gb/s przez pierwsze sześć miesięcy w promocyjnej cenie 49,99 zł/mies. Internet dostępny jest z nowoczesnym modemem Wi-Fi 6 z obsługą EasyMesh, który gwarantuje wyższe prędkości przesyłu danych, mniejsze opóźnienia w transmisji, a także mniejsze zużycie energii. Umożliwia również podpięcie do sieci jeszcze większej liczby urządzeń. Zastosowany w urządzeniu standard EasyMesh sprawia, że szybki Internet może być dostępny w całym domu – we wszystkich pomieszczeniach i na każdym piętrze – nawet na bardzo dużych powierzchniach.

Klientom, dla których sam Internet to za mało, Vectra oferuje dostęp do TV Smart. To nowoczesne rozwiązanie łączy w sobie bogatą ofertę kanałów telewizyjnych, tysiące tytułów na żądanie oraz możliwość korzystania z najpopularniejszych aplikacji wideo, zarówno w domu, jak i poza nim. Wszystko w promocyjnej cenie 49,99 zł/mies. przez pierwsze pół roku użytkowania.

Natomiast prawdziwi kinomani mogą skorzystać z pakietu łączącego superszybki Internet z dostępem do Netflix, dzięki któremu klienci Vectry zyskują dostęp do niezwykle bogatej biblioteki programów, filmów i seriali za 49,99 zł/mies. przez pierwsze sześć miesięcy. Tylko na Netflix dostępny jest najnowszy, czwarty sezon kultowego serialu „Stranger Things” czy „Morska Bestia”, animowana propozycja filmowa dla młodszych odbiorców. Wśród nadchodzących premier znajdują się filmy „Broad Peak”, czyli oparta na prawdziwych wydarzeniach historia legendarnego himalaisty Macieja Berbeki, oraz „Blondynka” – opowieść o losach Marylin Monroe z Aną de Armas w roli głównej.

Zapotrzebowanie na stabilny i szybki Internet wśród polskich użytkowników stale rośnie. Nasi klienci coraz częściej pracują z domu i coraz więcej spraw załatwiają online, potrzebują więc gwarancji, że Internet nie zawiedzie ich w najmniej oczekiwanym momencie. Jak przyznają sami abonenci, stabilne łącze to dla nich podstawa. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszego portfolio superszybki Internet światłowodowy o prędkości do 1,2 Gb/s. Jednocześnie, w ramach atrakcyjnych pakietów, łączymy go z naszą nowoczesną usługą TV Smart, która gwarantuje użytkownikom dostęp do najlepszej rozrywki komentuje Michał Bartkowiak, Prezes Zarządu Vectra S.A.

W kampanii ofertę operatora promują nowi bohaterowie – przebojowy duet Agentów Vectry, który dzięki nowoczesnej technologii i produktom Vectry rozwiązuje problemy konsumentów w całej Polsce.

Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć na stronie: www.vectra.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *