MediaZapowiedzi TV

W maju Filmbox Premium HD poleca

Lekka komedia z brawurową obsadą, która zarobiła ponad 170 milionów dolarów na sprzedaży biletów.

 

Baywatch. Słoneczny patrol
BAYWATCH

Lekka komedia z brawurową obsadą, która zarobiła ponad 170 milionów dolarów na sprzedaży biletów. Oddany ratownik Mitch Buchannon poznaje się z nowym, zuchwałym rekrutem, z którym szybko wchodzi w konflikt. Kiedy jednak odkrywają przestępczy spisek, zagrażający przyszłości zatoki, muszą odłożyć na bok kłótnie, a zamiast tego zacząć współpracować.

Zac Efron, odtwórca głównej roli, zdobył nagrodę Teen Choice w kategorii Ulubiony aktor komedii.

Sobota, 1 maja 2021 | 21:00
Wtorek, 4 maja 2021 | 21:00

Reżyseria: Gordon Seth

Obsada: Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario

Rok produkcji: 2017

Gatunek: Komedia, akcja

World War Z

Wśród ludzi rozprzestrzenia się zabójczy wirus, zmieniający zainfekowanych w bezmyślne, mordercze zombie. Pandemia sprawia, że były śledczy ONZ, Gerry Lane, podejmuje się misji zbadania tajemniczej choroby. Aby znaleźć źródło epidemii udaje się na niebezpieczną wędrówkę dookoła świata, podczas której musi stawić czoło zatrważającym niebezpieczeństwom i nie dopuścić do upadku ludzkiej cywilizacji.

Film zdobył Saturna w kategorii Najlepszy thriller, a odtwórcę głównej roli, Brada Pitta, doceniono nominacją do tej samej nagrody dla Najlepszego aktora.

Sobota, 8 maja 2021 | 21:00
Wtorek, 11 maja 2021 | 21:00

Reżyseria: Forster Marc

Obsada: Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella Kertesz, James Badge Dale

Rok produkcji: 2013

Gatunek: Akcja, horror

Zjawa
THE REVENANT

Leonardo DiCaprio i Tom Hardy w rolach głównych w emocjonalnej, epickiej opowieści Alejandro G. Iñárritu o przetrwaniu i zdradzie, inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami rozgrywającymi się w niezbadanej dziczy Ameryki. Myśliwy Hugh Glass zaatakowany przez niedźwiedzia zostaje zdradzony przez osobę, która miała za zadanie się nim opiekować. Porzucony, na wpółżywy przezwycięża bezlitosne warunki zimowych, dzikich terenów, motywowany miłością do rodziny i niepohamowaną żądzą zemsty.

Film zdobył dwanaście nominacji do Oscarów i wygrał w trzech kategoriach: Najlepszy aktor pierwszoplanowy, Najlepszy reżyser oraz Najlepsze zdjęcia.

Sobota, 15 maja 2021 | 21:00

Reżyseria: Alejandro González Iñárritu

Obsada: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter

Rok produkcji: 2015

Gatunek: Dramat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *