MediaZapowiedzi TV

Wiosną TVR wprowadza nowe programy

Wiosna na kanale TVR zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Od 01.04 w ramówce pojawi się wiele programów, między innymi o tematyce wędkarskiej czy przygodowej. Znajdzie się także coś dla pasjonatów aut oraz podróży!

W nowej ramówce TVR nie zabraknie pozycji dla fanów wędkarstwa. Wiosenna ramówka bogata jest w wiele pozycji poświęconych tej tematyce. Jednym z programów jest Hardkorowe Wędkowanieczyli jeden z najpopularniejszych na świecie programów wędkarskich, który prowadzi Matt Watson z Nowej Zelandii. Matt słynie z tego, że łowi ryby serfując  jednocześnie na desce, albo wręcz wyskakując po swoje zdobycze prosto z helikoptera. Kolejny program poświęcony wędkarstwu to Rybalizacja. Rybalizacja opowiada o śmiałych kobietach kochających łowienie ryb. Bohaterki programu podejmują lokalnych mężczyzn w cotygodniowych wędkarskich walkach. Każdego tygodnia uczestników Rybalizacji czekają nowe wyzwania w nowych miejscach i z innym okazem do zdobycia!

Wiosną w TVR znajdzie się też więcej programów dla prawdziwych mężczyzn! Od teraz widzowie częściej będą mogli oglądać program Super Fabryki. W programie odkrywane są tajniki najbardziej intrygujących fabryk naszych czasów. Super Fabryki to metropolie masowej konstrukcji – ich powierzchnia zajmuje setki akrów, zużywają ogromną ilość energii, która mogłaby zasilić mały kraj. W tym programie dowiecie się co trzeba zrobić, aby stworzyć tak ogromne ilości najpotężniejszych maszyn i odkryjecie tajniki najbardziej intrygujących fabryk naszych czasów.

Nowa ramówka to także coś dla fanów zjawisk paranormalnych. Seria Tajne Akta Ufo bada jedno z wielkich pytań bez odpowiedzi naszych czasów: czy UFO naprawdę istnieje? Pilnie strzeżone obiekty rządowe, w których przez dziesięciolecia były ukryte ściśle tajne akta, zostały częściowo odkryte przed kamerami. Wraz z ekspertami od UFO możemy zagłębiać się  w wyniki tysięcy obserwacji i różnych dziwnych zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *