MediaPolsatZapowiedzi TV

Wiosna w Polsat Cafe

Wiosną w Polsat Cafe widzowie posłuchają fascynujących rozmów Hanny Lis w talk show pt. „Między słowami” oraz Krzysztofa Ibisza w szóstym już sezonie „Demakijażu”. Poza tym, w „Walce o piersi” – programie z misją, który uświadomił wielu kobietom, że nie są same ze swoimi problemami zdrowotnymi związanymi z piersiami i że mogą otrzymać profesjonalną pomoc – poznamy historie jedenastu Polek. Oprócz tych produkcji na antenie pojawią się także kontynuacje, zobaczymy: „Kulisy Tańca z Gwiazdami”, „Szpital dziecięcy”, „Gry małżeńskie”, „Gwiazdy na dywaniku” i „Zoom na miasto”.

 „Między słowami” NOWOŚĆ

„Między słowami” to nowy talk show Hanny Lis. Dziennikarka w domowym zaciszu „prześwietli” każdego swojego gościa – z pewnością nie zabraknie elektryzujących osobowości, a widzowie usłyszą wiele fascynujących historii. W programie, oprócz spotkania Hanny Lis z jej gościem, zobaczymy również towarzyszący felieton. Na wygodnej kanapie, obok prowadzącej program, usiądą m.in. Piotr Stramowski, Doda, Andrzej Chyra czy Małgorzata Szumowska.
Nowe odcinki na antenie Polsat Cafe zobaczymy w każdą w niedzielę o godz. 15:30.

„Demakijaż”
Szósty sezon autorskiej serii „Demakijaż” – talk show Krzysztofa Ibisza to niezwykle ciekawe spotkania z plejadą najbardziej lubianych, znanych Polek. Gośćmi Krzysztofa będą między innymi: Ewa Błaszczyk, Hanna Lis, Patrycja Markowska, Magdalena Różczka, Maja Ostaszewska czy Małgorzata Kożuchowska. Kim są, kiedy nikt nie patrzy? Kim były, zanim stały się znane? Do jakiego życia wrócą, po wyjściu z gościnnego salonu, w którym do intymnej, zaskakującej, często poruszającej, ale zawsze wypełnionej optymizmem rozmowy zaprasza je Krzysztof Ibisz? „Demakijaż” to niezwykłe rozmowy w salonie Krzysztofa Ibisza, gdzie na miękkich kanapach zasiadają znane aktorki, piosenkarki, pisarki, dziennikarki, sportsmenki czy blogerki. Kobiety, które magnetyzują publiczność, intrygują i inspirują. Te, którym zazdrościmy, kibicujemy, które chcielibyśmy poznać i zrozumieć. W „Demakijażu” opowiadają o swojej drodze życiowej. O potknięciach, zakrętach i szybkich prostych, miłościach i rozstaniach, nowych szansach i niespełnionych marzeniach. Krzysztof Ibisz i jego bohaterki udowadniają, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń, że życie jest tu i teraz, i nie można go odkładać na później i że zawsze jest jutro, które może należeć do nas.
Program gości na antenie Polsat Cafe, w niedziele o godz. 15:00.

„Walka o piersi” – 2. sezon
Po raz kolejny Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o zdrowy biust. Jedenaście kobiet znów będzie pod opieką dr n. med. Elżbiety Radzikowskiej, Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w warszawskim szpitalu MSWiA. Bohaterki programu opowiadają o trudnej walce ze śmiertelną chorobą, ale także o życiu z wadami piersi i deformacjami, które są przyczyną ich kompleksów. Kamera będzie towarzyszyła bohaterkom programu na wszystkich etapach – od wstępnych konsultacji i diagnozy, przez sam zabieg, aż po okres rehabilitacji. Program „Walka o piersi” ma na celu m.in. edukację i szerzenie wiedzy dotyczącej profilaktyki badań piersi. Jedną z bohaterek programu jest Anna, która cierpi na genetyczną chorobę zwaną zespołem Polanda – jest to deformacja klatki piersiowej, w jej przypadku to nienaturalnie uformowane żebra i mostek oraz brak mięśnia piersiowego. W efekcie jej lewa pierś nigdy się nie rozwinęła. Kobieta przejechała tysiące kilometrów i odwiedziła kilkudziesięciu lekarzy w poszukiwaniu pomocy. Kolejną bohaterką jest Elżbieta, za namową męża postanowiła zrobić operację swoich niekształtnych piersi. Niestety, efekt zabiegu nie był zadowalający, a jej ukochany postanowił jednak od niej odejść. Dziś wstydzi się swoich piersi i walczy z kompleksami. To tylko niektóre wzruszające historie jakimi bohaterki programu podzielą się z widzami.
„Walka o piersi” w Polsat Cafe w każdy poniedziałek o godz. 21:00.

„Kulisy Tańca z gwiazdami”
Po półrocznej przerwie Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna znów zajrzą za kulisy największego tanecznego show w Polsce. Będą podglądały mordercze treningi i emocje uczestników w trakcie występów na żywo. Dzięki Agnieszce i Paulinie widzowie Polsat Cafe poznają niemal wszystkie tajemnice gwiazd biorących udział w programie. Pokażemy dużo łez radości, ale także gorzki smak porażki jednej z par, która odpadnie z programu.
Program obejrzymy w Polsat Cafe w każdy piątek ok. godz. 22:00.

„Szpital dziecięcy”
Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego – spotkamy tam przedszkolaków ale także zbuntowanych nastolatków. Za każdym chorym czy rannym dzieckiem, które trafi na izbę przyjęć stoją m.in. skomplikowane relacje rodzinne, zaniedbania lub nadopiekuńczość, lekkomyślność lub czyjaś brawura. Gdyż jak powszechnie wiadomo, nic nie dzieje się bez przyczyny.

Podobnie układają się losy personelu szpitala – lekarzy i pielęgniarek, którzy są nie tylko wspaniałymi fachowcami, ale i ludźmi przeżywającymi osobiste radości, tragedie, a życie wymusza na nich dokonywanie trudnych wyborów. Czwarty sezon Szpitala Dziecięcego jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska i Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Jednak największą niespodzianką będzie powrót kogoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach…
„Szpital dziecięcy” zobaczymy w każdy wtorek o godz. 21:00.

„Gry małżeńskie”
To jedyny show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć? W trzeciej serii show znów zobaczymy kobiety, które zachęcają swoich mężów czy partnerów do flirtu z inną kobietą – singielką, która zdolna jest zrobić wiele aby zdobyć partnera i wygrać program. Jak daleko panie tym razem pozwolą się posunąć swoim ukochanym mężczyznom?

„Gry małżeńskie” to show w którym singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch Panów jest w związkach, a jeden jest kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. Sprawa nie będzie prosta, ponieważ w przygotowaniach do wizyty singielki, panom pomagają…. partnerki i usuwają wszelkie ślady swojej obecności w mieszkaniu. Ale nie chcą stracić kontroli nad sytuacją – w trakcie randki, obserwują wszystko siedząc w pokoju obok i udzielają wskazówek, a czasami nawet zachęcają swoich mężów do śmielszych poczynań wobec kobiety. Jeśli singielce uda się wytropić singla, to oboje otrzymają nagrodę finansową. Jednak gdy wskaże mężczyznę będącego w związku, który jej zdaniem jest kawalerem, to nagrodę otrzyma para, której udało się ją zwieść.
„Gry małżeńskie” obejrzymy w każdy czwartek o godz. 21:00.

„Gwiazdy na dywaniku”
Na całym świecie gwiazdy wydają naprawdę duże sumy pieniędzy na stylizacje i chcą wyglądać jak milion dolarów. Jednak czasami efekty ich starań są…opłakane. I właśnie wtedy wkracza do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie „Gwiazdy na dywaniku” bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi jurorzy i nikt nie ma u nich taryfy ulgowej.
Program gości na antenie w czwartki o godz. 22:00.

„Zoom na miasto”
Prowadząca program, Paulina Drażba zoom kamery Polsat Cafe skieruje na najciekawsze wydarzenia tej wiosny. W programie zobaczymy m.in. pokazy mody, gale, premiery czy wyjątkowe koncerty. Paulina będzie rozmawia z gwiazdami i skomentuje najświeższe doniesienia ze świata kultury i show biznesu.
„Zoom na miasto” zobaczymy w każdy piątek o 22:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *