Internet & Gry - Reklama

Wystartował Game Fest 2023 w AppGallery – pobieraj gry, odbieraj kupony rabatowe i korzystaj ze zniżek!

AppGallery, trzeci największy sklep z aplikacjami na świecie, już trzeci rok z rzędu organizuje skierowaną do graczy kampanię Game Fest. Współpracując z twórcami tytułów takich jak Lords Mobile, World of Tanks, Doomsday czy The Walking Dead, AppGallery przygotowało dla mobilnych graczy kupony rabatowe, szereg zniżek i kodów podarunkowych do wykorzystania w wybranych grach. Mogą je odebrać zarówno użytkownicy smartfonów Huawei, jak i pozostałych urządzeń z systemem Android. Kampania potrwa do końca sierpnia 2023 r., a jej punkt kulminacyjny przypadnie na targi Gamescom w Kolonii, gdzie gracze będą mieli okazję odwiedzić stoisko AppGallery.

 

Aby wziąć udział w Game Fest 2023 i mieć szanse na zgarnięcie kuponów rabatowych, wystarczy posiadać dowolny smartfon z systemem Android, zainstalować sklep AppGallery i HMS Core oraz zarejestrować ID Huawei. Użytkownicy AppGallery mogą odbierać kupony rabatowe na zakupy w grach na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Warunkiem do otrzymania zniżki jest pobranie gry z listy 24 tytułów, dostępnych na stronie kampanii. Warto się pospieszyć, ponieważ rabaty mogą sięgać nawet 100%! Kupony obniżają wartoś zakupu o odpowiednio: 4 zł (przy zakupie za min. 4 zł), 9 zł (zakup za min. 18 zł), 13,5 zł (zakup za min. 45 zł) lub 22,5 zł (zakup za min. 90 zł). Jeden uczestnik może otrzymać maksymalnie 4 kupony zniżkowe, które należy wykorzystać w ciągu 30 dni, wyłącznie w wybranych grach pobranych z AppGallery.

AppGallery nawiązała dodatkowo współpracę z producentami popularnych gier, aby zapewnić graczom dodatkowe zniżki, gratisowe przedmioty w grze czy zwrot w postaci punktów Huawei do wykorzystania podczas późniejszych zakupów. Niespodzianki czekają w tytułach takich jak Viking Rising, Land of Empires, Doomsday, Life Makeover, World of Tanks Blitz czy The Walking Dead Survivors. Promocyjne pakiety różnią się od siebie w zależności od gry. Dzięki ogromnej bazie fanów, jaką zgromadziła każda z tych gier, takie partnerstwa wyróżniają AppGallery na tle innych platform.

AppGallery na Gamescom 2023

Kulminacja Game Fest 2023 nastąpi na targach Gamescom 2023 w Kolonii, podczas których AppGallery zaprezentuje zarówno już popularne, jak i dopiero nadchodzące gry. Osoby odwiedzające stoisko AppGallery będą miały okazję spotkać i lepiej poznać deweloperów gier podczas sesji pytań i odpowiedzi, a także przetestować niewydane jeszcze gry, takie jak Dragonheir: Silent Gods. Na stoisku pojawią się też inne popularne tytuły, takie jak np. Primitive Era czy Life Makeover, a każdy z nich będzie miał przygotowane własne unikalne aktywacje i powiązane z grą produkty. Kolejną atrakcją w strefie AppGallery będzie także konkurs kostiumów cosplay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *