MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Festiwal Kabaretu Koszalin 2023 na żywo w Polsacie

„Wakacje na działce plus” z plejadą znakomitych artystów. Na scenie Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Rak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Małżeński, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Czesuaf, zaskakująca formacja multimedialna „Fakty Autentyczne” z Ewą Błachnio i Piotrem Gumulcem, Jerzy Kryszak oraz gospodarze, czyli Kabaret Koń Polski. 28. Festiwal Kabaretu w Koszalinie na żywo w sobotę 29 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.

 

Zabawa nad morzem

Letnia aura sprzyja znakomitej rozrywce. Od prawie trzech dekad na koniec lipca elita sceny kabaretowej przyjeżdża nad polskie morze, aby wystąpić w Amfiteatrze imienia Ignacego Paderewskiego w Koszalinie. Festiwalowy wieczór obfituje w premierowe skecze, a widownia i publiczność przed telewizorami bawi się do łez.

Gwiazdy festiwalu

Co roku wydarzenie ma inny motyw przewodni. Tym razem są to „Wakacje na działce plus”, na które jadą Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Rak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Małżeński, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Czesuaf, zaskakująca formacja multimedialna „Fakty Autentyczne” z Ewą Błachnio i Piotrem Gumulcem. Nad całością czuwają gospodarze, czyli Kabaret Koń Polski i ich kultowe już postaci: Marian, w którego wciela się Waldemar Sierański i Hela, którą odgrywa Leszek Malinowski. Jakie przygody czekają ich w trakcie urlopu?

28. Festiwal Kabaretu w Koszalinie w sobotę 29 lipca od godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *