PolsatSport w TV

Włodzimierz Lubański gościem Cafe Futbol

W niedzielnym Cafe Futbol gościem programu będzie Włodzimierz Lubański, jeden z najwybitniejszych napastników w historii polskiego futbolu, a od niedawna napastnik jedenastki stulecia PZPN. W studiu zasiądą także stali eksperci Cezary Kowalski, Roman Kołtoń oraz Tomasz Hajto. Program poprowadzi Bożydar Iwanow.

 

 

 

 

 

W minionym tygodniu działo się naprawdę wiele w polskim futbolu. W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Robert Lewandowski zajął ósme miejsce w plebiscycie Złotej Piłki 2019. W kolejnych dniach poznaliśmy ćwierćfinalistów Totolotek Pucharu Polski, a w piątek odbyła się gala z okazji stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Te wszystkie wydarzenia zostaną dokładnie omówione w naszym programie.

Przy okazji wizyty naszego gościa z pewnością omówimy także dyspozycję reprezentacji Jerzego Brzęczka. Chociaż już wcześniej poznaliśmy naszych grupowych rywali na Euro 2020, w ostatnich dniach dowiedzieliśmy się z kim Biało-Czerwoni zmierzą się w meczach towarzyskich. Reprezentacja Polski zmierzy się z Ukrainą, Rosją, Finlandią oraz Islandią.

W programie zobaczymy także wyjątkową rozmowę z Jerzym Gorgoniem, legendą reprezentacji i Górnika Zabrze. Były obrońca porozmawiał z nami tuż po ogłoszeniu jedenastki stulecia PZPN, w której znalazło się dla niego miejsce. Nasza kamera udała się także do Stargardu Szczecińskiego, by sprawdzić, jak radzą sobie Błękitni, którzy w 2015 roku byli rewelacją Pucharu Polski.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *