Zapowiedzi TV

Wrzesień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W dalszej części przedstawiamy wrześniowe propozycje programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang.
 

 
NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 WRZEŚNIA O 16:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:30
Gumball Watterson powraca na antenę Cartoon Network w nowych odcinkach piątego sezonu serialu. Razem ze swoim przyjacielem, pomarańczową rybką Darwinem, znów nieźle namieszają w Elmore i wprowadzą w życie kolejne zwariowane pomysły. Chłopcy spróbują pomóc Richardowi, który postanawia schudnąć.
Niestety dieta sprawia, że jest wyjątkowo niemiły dla wszystkich ze swojego otoczenia. Bohaterowie razem z Anais dadzą też nauczkę Haroldowi i postarają się, by raz na zawsze zapamiętał, że nie wolno dokuczać innym.
KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 WRZEŚNIA O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25
We wrześniu Cartoon Network zaprasza na nowy serial, powstały w oparciu o kinową produkcję „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Akcja kreskówki dzieje się przed wydarzeniami z filmu, a jej bohaterem jest nastolatek – Flint Lockwood. Chłopak marzy o tym, by zostać wielkim naukowcem i zmieniać świat na lepsze.
W realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów zawsze wspiera go najlepszy kumpel – Sam Sparks. Flint szybko zaprzyjaźni się również z nową dziewczyną, która pojawiła się w mieście i chce w przyszłości być meteorologiem. Bohaterowie przeżyją razem wiele szalonych przygód i spróbują stworzyć m.in. chodzący telewizor.
MAGICZNE MAGIIMIECZE: ROBOŚWINKA
PREMIERA W SOBOTĘ 30 WRZEŚNIA O 8:45
EMISJA W SOBOTĘ 30 WRZEŚNIA O 8:45
30 września na antenie Cartoon Network premiera specjalnego maratonu „Magiczne magiimiecze: Roboświnka”. Dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia ma do wykonania wyjątkowo trudną misję.
Tym razem Prohyas i Vambre razem z Roboświnką będą musieli stawić czoła złemu cyborgowi o imieniu Tara-Bite. Wielka bitwa będzie miała miejsce w galaktyce, a bohaterowie spróbują zrobić wszystko, by unieszkodliwić niebezpiecznego wroga.
PLAN LEKCJI WEDŁUG RICHARDA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 16:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:30
Koniec wakacji i powrót do szkoły wcale nie muszą być trudne i nudne! Aby umilić ten czas Cartoon Network proponuje „Plan lekcji według Richarda” – specjalny maraton, który będzie emitowany od 4 do 8 września. Richard Watterson i pozostali bohaterowie „Niesamowitego świata Gumballa” szybko przekonają widzów, że w szkole może być naprawdę bardzo zabawnie.
Gumball wybierze się na lekcje w sukience swojej mamy, a innym razem, wspólnie z Darwinem będzie uczestniczył w szkolnej wycieczce, podczas której zgubią się w lesie i będą walczyć o przetrwanie.
ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 WRZEŚNIA O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40
Bajka, Bójka i Brawurka znów w akcji! W nowych odcinkach drugiego sezonu „Atomówek” trzy kolorowe siostry wybiorą się na wycieczkę na wieś. Czeka je także trudny pojedynek z niebezpiecznym potworem, który zakłócił im błogi odpoczynek. Dziewczynki muszą go pokonać, by móc dalej cieszyć się wakacjami.
Superbohaterki spędzą też dzień z Profesorem Atomusem w jego biurze, które wydaje im się wyjątkowo nudnym miejscem. Szybko jednak okaże się, że wcale tak nie jest, a pomieszczenie skrywa wiele sekretów.
OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 WRZEŚNIA O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25
Cartoon Network zaprasza do Lakewood Plaza – miasteczka, które jest galerią superbohaterów. Właśnie tam mieszka chłopiec o imieniu K.O., który, tak jak pozostali mieszkańcy, każdego dnia stara się rozwinąć nowe umiejętności, by stać się jeszcze lepszym herosem.
Bohater razem z przyjaciółmi ma też do wykonania wyjątkowo trudną misję – musi pokonać złego Lorda Boxmana. Emisja krótkich filmików, które przybliżą widzom nowego bohatera stacji, poprzedza listopadową premierę serialu „OK K.O.! Po prostu walcz”.
NINJAGO – MISTRZOWIE SPINJITZU MARATON
PREMIERA W SOBOTĘ 9 WRZEŚNIA O 10:10
EMISJA W SOBOTĘ 10 I NIEDZIELĘ 11 WRZEŚNIA O 10:10
Tuż przed długo wyczekiwaną wielką premierą kinową „LEGO NINJAGO: FILM”, 9 i 10 września Cartoon Network wyemituje odcinki drugiego sezoun przygód dzielnych Ninjago. Bohaterowie będą musieli stanąć do walki ze złym Lordem Garmadonem, który jest teraz silniejszy niż kiedykolwiek – wszystko za sprawą megabroni, którą sam stworzył.
Dzięki temu narzędziu o niewyobrażalnej sile uda mu się ożywić załogę kapitana Soto, będzie też chciał przywrócić do życia skamieniałego, bardzo niebezpiecznego potwora. Ninja będą zmuszeni podążać za nim i spróbować jak najszybciej odebrać mu tę potężną broń. Jednak, gdy udadzą się za nim w przeszłość, zostaną zranieni i zamienieni w dzieci.
STEVEN UNIVERSE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 20:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O 20:35
We wrześniu na antenie Cartoon Network premiera trzeciego sezonu przygód Stevena Universe’a. W nowych odcinkach bohater razem z Connie odwiedzą bibliotekę publiczną, gdzie znajdą stary dziennik, którego właścicielem był William Dewey.
Innym razem Steven postanowi, że będzie przepowiadał ludziom przyszłość. Początkoowo okaże się, że to dobra zabawa, ale sytuacja zmieni się, gdy bohater pozna tajemniczego mężczyzę, którego przyszłość maluję się w wyjątkowo czarnych barwach.
 

 
NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 WRZEŚNIA O 16:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:25
We wrześniu Boomerang zaprasza na „Nowe zwariowane melodie”. Zabawny, odważny, ale też czasem trochę złośliwy zjadacz marchewek jest gotów na następne przygody. Na swojej drodze spotka kolejnych wrogów, których będzie musiał pokonać. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie swoich sprawdzonych przyjaciół, takich jak Yosemite Sam, Wiluś E. Kojot czy wiewiórka Squeaks.
W sobotę 9 i niedzielę 10 września o godz.10:40 Boomerang wyemituje specjalny maraton „Weekend Zwariowanych Melodii”, podczas którego przypomni widzom najbardziej zwariowane przygody królika Bugsa i jego przyjaciół.
KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 WRZEŚNIA O 19:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:10
We wrześniu Boomerang zaprasza na nowy serial, powstały w oparciu o kinową produkcję „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Akcja kreskówki dzieje się przed wydarzeniami z filmu, a jej bohaterem jest nastolatek – Flint Lockwood. Chłopak marzy o tym, by zostać wielkim naukowcem i zmieniać świat na lepsze.
W realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów zawsze wspiera go najlepszy kumpel – Sam Sparks. Flint szybko zaprzyjaźni się również z nową dziewczyną, która pojawiła się w mieście i chce w przyszłości być meteorologiem. Bohaterowie przeżyją razem wiele szalonych przygód i spróbują stworzyć m.in. chodzący telewizor.
KOKO SMOKO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 7:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 7:25
Dwa urocze smoki – Koko i Oskar oraz ich przyjaciółka, jeżozwierz Matylda, zawsze są gotowi, by nieść pomoc mieszkańcom smoczej wyspy, na której mieszkają. Bohaterowie tworzą zgraną ekipę i są przekonani, że kluczem do sukcesu jest praca zespołowa.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu dzielne trio znów chętnie pomoże rozwiązać smokom z wyspy wszystkie, nawet te najtrudniejsze problemy. Bohaterowie po raz kolejny udowodnią, że choć są jeszcze mali, razem mogą zdziałać wielkie rzeczy.
PANNA MOON
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 WRZEŚNIA O 15:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:55
Panna Moon powraca na antenę Boomeranga. Obdarzona magiczną mocą niania na co dzień zajmuje się dziećmi z rodziny McGuffle. Jej podopieczni są zachwyceni, że posiadają tak wyjątkową opiekunkę i chcą, by została z nimi jak najdłużej.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu, dzieci dalej za wszelką cenę będą usiłowały utrzymać w tajemnicy przed rodzicami, że panna Moon posiada nietypowe zdolności. Jednak sytuacja coraz częściej wymyka im się z rąk i ciężko jest zapanować nad latającymi deskorolkami i smokami, które uciekają z książkowych stron.
ODDBODS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 12:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 12:50
We wrześniu na antenie Boomeranga nowe przygody futrzastych stworków Oddbods. W kolejnych odcinkach drugiego sezonu serialu Slick, Newt, Fuse, Pogo i Bubbles znów przeżyją zwariowane i pełne niespodziewanych zwrotów akcji przygody.
Kolorowi bohaterowie przekonają się po raz kolejny, że to wybuchowa mieszanka ich charakterów doprowadza zawsze do bardzo niecodziennych i komicznych sytuacji.
THE HAPPOS FAMILY
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 WRZEŚNIA O 15:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:55
Zamieszkująca rezerwat przyrody wesoła rodzina niebieskich hipopotamów zaczyna prawdziwe życie dopiero, gdy bramy parku zostają zamknięte dla zwiedzających. To wtedy przychodzi czas na najlepszą zabawę i wielkie szaleństwo.
W kolejnych odcinkach uroczy bohaterowie będą musieli poradzić sobie m.in. z problemami ze spadochronem i bezsennością, która dopadnie mieszkańców rezerwatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *