Internet & Gry - Reklama

Zekken dołącza do e-sportowej drużyny Razer

Firma Razer ogłosiła dziś (01.03.2024) dołączenie Zachary’ego “zekken” Patrone’a do swojej elitarnej drużyny esportowych zawodników. Zekken jest uważany za jednego z najzdolniejszych młodych talentów w grach typu FPS. W rozgrywkach Valorant, grając agentami: Jett oraz Raze, prezentuje wyjątkowe umiejętności i efektowne zagrania. Jego posunięcia odegrały kluczową rolę w zwycięstwach doprowadzając drużynę do złota podczas AfreecaTV Valorant League 2023. Zekken pochwalić się może aż 53 zabójstwami w wielkim finale, co przełożyło się na uzyskanie współczynnika 1.17 KD.

 

Zekken, jako członek Team’u Razer, będzie częścią prężnie rozwijającej się społeczności e-sportowców, która aktywnie kształtują gamingową linię Razera, i która, testując nowe produkty, przekazują opinie na temat ich designu, cech i funkcjonalności. ego opinie odgrywają kluczową rolę w rozwoju wielokrotnie nagradzanego portfolio e-sportowych urządzeń peryferyjnych Razer. Zekken będzie również wyposażony w pełen zestaw wysokowydajnych e-sportowych urządzeń peryferyjnych Razer, w tym klawiatury Razer Huntsman V3 Pro, zestawu słuchawkowego Razer BlackShark V2 i myszki Razer Viper.

“Pasja, poświęcenie i wyjątkowe umiejętności zekkena ucieleśniają podstawowe wartości Razera”wyjaśnia Jeff Chau, dyrektor Global Esports w Razer. Jak dodaje: “Zaczynając od Silver w VALORANT, jego droga do stania się jednym z najlepszych zawodników jest inspiracją dla aspirujących graczy na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że jego poświęcenie i pozytywne nastawienie odbije się szerokim echem wśród naszej społeczności Razer”.

“Jestem niezmiernie podekscytowany tym, że mogę być częścią Team Razer, marki, która naprawdę rozumie potrzeby i aspiracje graczy. Używam ich sprzętu już od jakiegoś czasu i odegrał on dużą rolę w mojej podróży.”tłumaczy Zachary “zekken” Patrone.

“Poświęcenie Razer dla jakości i wydajności pasuje do mojego dążenia do doskonałości na globalnej scenie. Nie mogę się doczekać, aby nawiązać kontakt z niesamowitą społecznością Razer i wspólnie wyruszyć w tę ekscytującą podróż”dodaje zekken.

Zekken dołącza do grona zawodników Team Razer, w tym pierwszego na świecie, czterokrotnego mistrza świata League of Legends, Lee “Faker” Sang-hyeok i mistrzowskiej drużyny ESL Pro League Season 18, Mouz.

Więcej informacji na temat Team Razer i jego sportowców e-sportowych można znaleźć na stronie www.razer.com/esports.

foto. Razer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *