BadaniaMediaTVP

„Alarm!” z rekordową widownią

2,1 mln widzów przy udziałach 13,7% zgromadził w sobotę 20 stycznia „Alarm!”. Był to najlepszy wynik programu reporterów TVP1 od początku emisji.

 

W znalazły się w m.in. rozmowa z rodziną Stefana W. oraz reportaż o bohaterach najnowszego produkcji TVP „Sanatorium Miłości”. Od 2 do 19 stycznia zostało wyemitowanych 16 odcinków audycji, których średnia widownia wyniosła 1,5 mln osób.

Dziś w „Alarmie!” o popołudniowym, niepokojącym incydencie przed Pałacem Prezydenckim, a później reporterzy zajrzą m.in. w polskie góry, które teraz, w szczycie sezonu, stają się dla lekkomyślnych turystów groźną pułapką. O kuriozalnych akcjach wynikających z ludzkiej bezmyślności opowiedzą ratownicy GOPR.

„Alarm!” w TVP1 to interwencje i dziennikarskie śledztwa. Sprawy ważne, ciekawe i skryte dotąd przed oczami opinii publicznej, a do tego historie osób interesujących, choć nie do końca wszystkim znanych. Reporterzy programu są tam, gdzie ludziom potrzebna jest pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *