Category Archives: Technologia

Technologia LFD dla wyższych celów

LFD (Large Format Display), czyli ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są głównie w handlu oraz w celach marketingowych. Doceniane za doskonałą jakość obrazu, odporność na warunki zewnętrzne oraz szerokie możliwości zastosowania szybko zaczęły być wykorzystywane przy kampaniach kreatywnych. Ich potencjał doceniony został również przez twórców akcji społecznych, którzy wykorzystując możliwości LFD jeszcze skuteczniej docierają do odbiorców. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Microsoft przedstawia nowy Surface Pro

Podczas konferencji w Szanghaju firma Microsoft zaprezentowała nowy model komputera – Surface Pro. To kolejna generacja ikonicznej linii produktów Microsoft, w skład której wchodzą najbardziej wszechstronne urządzenia na świecie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Multimedialny LED Vision 130 i słuchawki Soul Sound w sieci sklepów Biedronka

Najnowsze okazje i promocje sieci Biedronka mogą przyprawić o zawrót głowy. Asortyment sklepów wzbogacą bowiem dwa wyjątkowe urządzenia technologicznej marki Hykker: wielofunkcyjny projektor multimedialny LED Vision 130 oraz słuchawki przewodowe Soul Sound. Produkty będą dostępne w sprzedaży od 29 maja w atrakcyjnych cenach, odpowiednio za: 299 zł i 24,99 zł. (więcej…)
Czytaj więcej >>

W pogoni za doskonałą jakością, czyli HDR10+

Jako użytkownicy telewizorów oczekujemy, że jakość obrazu zawsze będzie na najwyższym poziomie. Lepsza jakość to przecież wierniejsze odwzorowanie rzeczywistości, które jest priorytetem również dla producentów telewizorów. Samsung od niedawna wykorzystuje nowy otwarty standard dla treści HDR o nazwie HDR10+, który jeszcze bardziej przybliża nas do niemal rzeczywistych obrazów. Zobaczmy czym jest HDR10+ i jak przekłada…
Czytaj więcej >>

Szef działu R&D odchodzi po 11 latach

Jarosław Garski wieloletni szef działu R&D Ferguson Sp. z o.o. jednego z największych, polskich producentów sprzętu do odbioru i dekodowania telewizji oraz elektroniki użytkowej opuszcza to stanowisko. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowości od ADATA na Computex 2017

Najwydajniejsze nośniki SSD z interfejsem PCIe oraz układami 3D NAND, nowe produkty z gamingowej serii XPG i powerbanki z wodoodpornymi obudowami – oto niektóre z nowości, które pojawią się na stoisku marki ADATA. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Huawei prezentuje nową stylową serię MateBooków

Huawei przedstawił dzisiaj trzy nowe MateBooki, poszerzając swoje portfolio urządzeń mobilnych. Huawei MateBook X, Huawei MateBook E oraz Huawei MateBook D na nowo definiują pojęcie mobilności komputerów osobistych. Nowa seria urządzeń jest kontynuacją osiągnięć Huawei we wprowadzaniu na rynek produktów klasy premium. Wśród zaprezentowanych urządzeń znajduje się nie tylko innowacyjny laptop 2 w 1, ale…
Czytaj więcej >>

Havas Media Group dostarcza pierwsze w pełni transparentne rozwiązanie zakupu programatycznego dla klientów

Havas Media Group ogłasza wprowadzenie na rynek rewolucyjnego rozwiązania zakupu programatycznego, które zapewnia klientom pełną widoczność ich kampanii i kontrolę nad nimi: Client Trading Solution (CTS). CTS to w pełni transparentny kliencki panel kontrolny, wyświetlający wszystkie transakcje, co pozwala klientom śledzić i monitorować zakup programatyczny wszystkich kampanii w jednym miejscu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Żyjemy wśród fal – czy mamy się czego obawiać?

Trzy dni wypełnione debatami i dyskusjami, międzynarodowe środowisko i kilkanaście wystąpień - wszystko poprzedzone setkami godzin badań w ośrodkach naukowych na całym świecie. Eksperci biorący udział w sympozjum „Human and Field: Submission or Interaction” zaprezentowali wyniki prac, które już wkrótce mogą zrewolucjonizować medycynę, fizykę i nasze codzienne życie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Zaprojektuj swoją przestrzeń z Samsung QLED TV

Tworząc linię telewizorów QLED TV Samsung połączył to, co dla widzów najważniejsze, czyli wysoką jakość obrazu z dopracowaną w każdym calu konstrukcją i niezwykle intuicyjnym, szybkim sposobem sterowania. Dzięki temu produkty z tej linii cieszą oko nie tylko podczas oglądania ulubionego programu, ale stanowią także piękny element domowego wystroju. (więcej…)
Czytaj więcej >>