Category Archives: Prasa

“Wysokie Obcasy” są pełnoletnie

W kwietniu tygodnik "Wysokie Obcasy" kończy 18 lat. Wydanie, które ukaże się już jutro - w sobotę, 15 kwietnia br., będzie wydaniem jubileuszowym. Jego tematem przewodnim będzie dorastanie i dojrzałość. Z okazji urodzin "Wysokie Obcasy" przygotowały również specjalny prezent dla czytelniczek - do poniedziałku, 24 kwietnia br. włącznie mogą bez ograniczeń czytać wszystkie treści znajdujące…
Czytaj więcej >>

“Avanti” poleca specjalne wydanie “Fit&Beauty”

Dziś - w czwartek, 13 kwietnia br. na rynku ukazało się "Fit&Beauty" - specjalne wydanie miesięcznika "Avanti" poświęcone tematyce fitnessu, zdrowego stylu życia i dietetyki. Czytelnicy znajdą w nim sposoby na przyspieszenie metabolizmu, 12 ćwiczeń na zwiększenie wytrzymałości, przykłady treningów dla par oraz test nowych butów do biegania. Zestawy ćwiczeń typu Yoga Beat prezentuje gwiazda…
Czytaj więcej >>

“Wielka Wielkanocna” – wyjątkowe wydanie “Gazety Wyborczej”

Pod hasłem "Jest wiosna, jest nadzieja" w sobotę, 15 kwietnia br. ukaże się "Wielka Wielkanocna" - specjalne świąteczne wydanie "Gazety Wyborczej". Czytelnicy znajdą w nim wyjątkowe treści uznanych autorów podane w dwukrotnie większym formacie. Z wydaniem pojawi się również nowy "Duży Format" oraz jubileuszowy numer "Wysokich Obcasów". (więcej…)
Czytaj więcej >>

Co w nowym „Wprost”?

Wywiad z prof. Jadwigą Staniszkis, tekst o królu polskich cukierników i poruszająca relacja z Aleppo – to tylko niektóre z propozycji dla czytelników tygodnika „Wprost” na najbliższy tydzień. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Mała Ania w nowym CKM

Kto widział wyczyny Małej Ani w telewizji MTV, ten domyśla się, że jej sesja dla CKM nie mogła być grzeczna i pruderyjna. Potwierdzamy: nie jest. Ale to nie jedyny skandal w tym numerze: zdjęcie Małej Ani trafiło też na pierwszą w historii CKM rozkładówkę–plakat! (więcej…)
Czytaj więcej >>