Category Archives: Prasa

Wydawnictwa Agory zapraszają na wielki Weekend Zniżek

Już w najbliższy weekend - w dniach 24-26 marca br. w centrach handlowych i outletach w całej Polsce będzie można robić zakupy w promocyjnych cenach w ramach wielkiego Weekendu Zniżek. Ponad 220 kuponów uprawniających do zniżek aż do -60% można znaleźć w dostępnych na rynku wydaniach "Logo", "Avanti", "Kuchni", "Czterech Kątów" "Wysokich Obcasów Extra" oraz…
Czytaj więcej >>

“Gazeta Wyborcza” rozpoczęła współpracę z serwisem EURACTIV

Dziś - w poniedziałek, 20 marca br. "Gazeta Wyborcza" rozpoczęła oficjalną współpracę z EURACTIV, czołowym europejskim serwisem poświęconym zagadnieniom Unii Europejskiej. Co tydzień na łamach dziennika zostanie opublikowanych kilka wybranych tekstów z serwisu EURACTIV, a czytelnicy tego serwisu z całej Europy będą mogli przeczytać artykuły z "Gazety Wyborczej". (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Murator” w nowej szacie graficznej

Kwietniowy numer miesięcznika „Murator” (ZPR Media SA) ukazał się w zmienionym layoucie. Nowa makieta jest elegancka, nowoczesna i świeża, a także ułatwia eksport treści z wydania papierowego do wydań cyfrowych i aplikacji mobilnych. Autorem projektu jest Piotr Stańczak. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kwietniowy Playboy od jutra w kioskach

Niedawno huknęła wiadomość, że po roku amerykański PLAYBOY wraca do prezentowania pełnej nagości. My nigdy z niej nie rezygnowaliśmy i wyszło na nasze. Tym razem pokazuje ją Ola Kot, finalistka konkursu Miss Polski i gwiazda Eska TV! (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Rowerem po Amazonce” – nowa książka Wydawnictwa Agora

Książka "Rowerem po Amazonce" Piotra Chmielińskiego, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora w środę, 15 marca br., to historia niezwykłej wyprawy dwóch braci, którzy przemierzyli największą rzekę świata na rowerach. Wyprawa zakrawała na niemożliwe do zrealizowania szaleństwo, a okazała się wspaniałą przygodą i cenną życiową lekcją. (więcej…)
Czytaj więcej >>