Category Archives: Prasa

Nowy “Naj” w sprzedaży od 19 lutedo

Od wydania 4/2018 rubrykę Ekstratemat zastępuje nowy superpraktyczny poradnik Giełda Pomysłów. W każdym numerze specjaliści Naj doradzają czytelniczkom w ważnych dla nich dziedzinach życia m. in.: zdrowie, kulinaria, porządki i dekoracje wnętrz, pielęgnacja roślin i zwierząt. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Murator” z dodatkiem o smogu i kampanią telewizyjną

Marcowy numer „Muratora” (od 15 lutego na rynku) ukazał się ze specjalnym dodatkiem „Ogrzewanie bez smogu”. To fachowy i praktyczny poradnik skierowany do wszystkich, którym zależy na poprawie jakości powietrza w Polsce, i którzy chcą ogrzewać swoje domy w sposób ekologiczny. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Beata Kozidrak debiutuje na okładce „Wysokich Obcasów Extra”

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest wokalistka Beata Kozidrak. W rozmowie z Michałem Nogasiem opowiada o tym, jak z nastolatki z Lublina stała się jedną z najpopularniejszych osób w Polsce i jaką cenę zapłaciła za bycie na szczycie polskich list przebojów przez ostatnich czterdzieści lat. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Agora wydaje przewodnik po męskiej seksualności

W środę, 31 stycznia br. nakładem Agory ukazała się „Sztuka obsługi penisa”. To nie tylko opowieść o męskich przyrodzeniach, ale również bezpruderyjny i trafiający w sedno problemów współczesnego mężczyzny przewodnik po „samczej” seksualności. (więcej…)
Czytaj więcej >>