Category Archives: Prasa

Rusza V edycja konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej

Rozpoczęła się V edycja konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej. Wyróżnienia są przyznawane najlepszym autorom, uczestnikom życia społecznego, gospodarczego i politycznego w czterech kategoriach: Najlepszy materiał dziennikarski, Najlepsza książka, Najlepsze w Internecie oraz Działalność publiczna. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Gazeta Suwerena” z szerszym zasięgiem

Trzecie wydanie "Gazety Suwerena", przygotowanej przez redakcję "Gazety Wyborczej" w związku z protestami Polaków przeciwko forsowanym przez PiS ustawom o sądach, rozdawane będzie dzisiaj za darmo w kilkunastu polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Opolu, Krakowie i Łodzi. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Życie na Gorąco z wyższych sfer

Redakcja tygodnika Życie na Gorąco przygotowała dodatek specjalny „Z wyższych sfer”. Od 20 lipca, w kolejnych czterech wydaniach Tygodnika, ukaże się specjalny, 12-stronicowy cykl poświęcony koronowanym głowom oraz polskim i europejskim arystokratom. Znajdą się w nim bogato ilustrowane opowieści o miłościach, historii i dramatach. (więcej…)
Czytaj więcej >>