Category Archives: Prasa

Czytelnicy “Gazety Wyborczej” wybrali Ludzi Roku 2016

Z okazji swoich 28. urodzin "Gazeta Wyborcza" po raz pierwszy zaprosiła do udziału w plebiscycie Ludzie Roku wyróżniającym osoby, które w minionym roku zmieniały świat na lepsze, aktywnie działając w różnych dziedzinach życia społecznego. Robert Biedroń, Katarzyna Szymielewicz, Dominik Gajewski, ks. Wojciech Lemański, Paweł Machcewicz, Magdalena Król, Anita Włodarczyk i idea Czarnego Protestu to laureaci…
Czytaj więcej >>

Frans Timmermans Człowiekiem Roku “Gazety Wyborczej”

Frans Timmermans, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, komisarz ds. lepszej regulacji, rządów prawa i Karty Praw Podstawowych, został Człowiekiem Roku "Gazety Wyborczej". Ceremonia przyznania tytułu odbyła się dziś, w piątek 19 maja br. w warszawskiej siedzibie Agory. Wydarzeniu towarzyszyła debata "Nadzieja dla Europy" z udziałem zaproszonych gości. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Czerwcowy Playboy już w kioskach

Pewnie wielu z was czekało na ten moment i z radością informujemy, że cierpliwość wreszcie zostanie wynagrodzona – w czerwcowym numerze PLAYBOYA naszą okładkową gwiazdą jest Edyta Herbuś! (więcej…)
Czytaj więcej >>

20 nominowanych do Nagrody Nike 2017

Już po raz 21. jury Nagrody Literackiej Nike wybierze polską książkę roku. Listę 20 tytułów nominowanych w tegorocznej edycji najważniejszej nagrody literackiej w Polsce, ogłoszono dziś - w czwartek, 18 maja br. podczas Warszawskich Targów Książki. Laureata Nike poznamy w październiku br. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Eliza Gwiazda w PAP Lifestyle

Eliza Gwiazda dołączyła do zespołu współtworzącego dział lifestyle w Polskiej Agencji Prasowej. Będzie realizować dla nich materiały z wydarzeń kulturalnych, modowych, urodowych oraz najciekawszych eventów i imprez w Warszawie. (więcej…)
Czytaj więcej >>