Internet & Gry - ReklamaSieci kablowe

Internet dla studenta – nowa oferta TOYA

Od 24 sierpnia b.r. w TOYA startuje promocja „Internet Studencki 2020”.

 

„Obecna sytuacja związana z pandemią dobitnie pokazuje jak ważny dla nas wszystkich jest dostęp do Internetu. W minionym okresie, w związku z lockdown’em, mogliśmy się przekonać, że szybki i stabilny Internet stacjonarny jest najlepszy do zdalnej pracy, nauki oraz komunikacji. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, TOYA przygotowała ofertę dla studentów na nadchodzący rok akademicki”mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.

Podstawowe zasady promocji to: niskie ceny oraz elastyczność okresu umowy na 7 do 9 miesięcy, z możliwością jej kontynuacji lub zawieszenia na okres wakacji, na tych samych warunkach. Warto podkreślić, że promocyjne ceny obowiązują przez cały czas trwania umowy, a aktywacja usługi kosztuje jedynie 19,90 zł.

W ofercie znajdują się trzy pakiety Internetu: 50/25 Mb/s w cenie 45,90 zł/mies.; 300/30 w cenie 55,90 zł/mies. oraz 600/50 za 65,90 zł/mies. W cenie każdego z podanych pakietów zawarte jest szybkie, dwuzakresowe WiFi (2,4 GHz/5 GHz). Ponadto wszyscy studenci korzystający z promocji otrzymują kartę zniżkową do łódzkiego klubu Wytwórnia, na wybrane wydarzenia kulturalne.

Dodatkowo w promocji studenci mogą zamówić dwa warianty telefonii komórkowej z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietami Internetu. Usługa z Internetem 3 GB kosztuje 18 zł/mies. ,a 15 GB – 28 zł/mies. Dla zainteresowanych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych cenach.

Podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone i nie wymaga osobistego kontaktu w Biurze Obsługi Abonenta, gdyż cały proces można przeprowadzić elektronicznie. Do zawarcia umowy w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej

5 komentarzy do “Internet dla studenta – nowa oferta TOYA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *